środa, 15 czerwca 2016

Do 560 zl premii za konto w Banku Millennium

Do końca czerwca możemy założyć Konto Godne Polecenia na 4% w BZ WBK, do którego dostaniemy dodatkową stówę za wykonanie kartą sześciu transakcji bezgotówkowych. Niestety planowane przez bank od 1 sierpnia podwyżki sprawiają, że mamy do dyspozycji dobrą skarbonkę, ale do codziennego użytku ten ROR będzie się słabo nadawał.

Interesującą alternatywą jest Konto 360° w Banku Millennium, zwłaszcza dlatego, że w najnowszej promocji możemy zyskać nawet 560 zł.


Tak naprawdę są to aż trzy promocje.

1. Bank płaci 360 zł za aktywne korzystanie z karty i BLIK-u.
2. Bankier.pl dorzuca 100 zł.
3. Fly.pl oferuje kupon 100 zł do wykorzystania w tym serwisie.

Aby wziąć udział w promocji ze stówą od Bankiera i kuponem 100 zł od Fly.pl, należy do końca czerwca zarejestrować się na specjalnej stronie - LINK DO REJESTRACJI.


Następnie na podany przez nas adres mailowy przychodzi wiadomość z linkiem, w który klikamy, aby potwierdzić udział w promocji i przenosimy się na stronę banku, na której wypełniamy wniosek o otwarcie konta.

Mamy do wyboru Konto 360° lub Konto 360° Student.

Pamiętajmy o wyrażeniu wszystkich zgód, w tym dla organizatora promocji.

Istotne jest, aby zawrzeć umowę z bankiem najpóźniej do 4 lipca br.

A jakie są warunki promocji?

Banalnie proste.

W przypadku Konta 360° w lipcu i sierpniu zasilamy je kwotą co najmniej 1000 zł i wykonujemy kartą po jednej transakcji bezgotówkowej na dowolną kwotę.

Otwierający Konto 360° Student powinni jedynie wykonać w lipcu i sierpniu po jednej płatności bezgotówkowej kartą lub BLIK-iem.

Do 13 września organizator poinformuje mailowo o przyznaniu premii. Wtedy trzeba będzie tradycyjnie zalogować się na stronie promocji i podać swoje dane osobowe i nr konta w Banku Millennium, na które do 30 września br. zostanie przelana premia przez Bankiera.

Do końca września mailowo przyjdzie też bon na 100 zł z Fly.pl - szczegóły tutaj.

Z promocji wykluczono wszystkie osoby, które miały lub mają jakikolwiek rachunek w Banku Millennium po 1 kwietnia 2015 roku.

Regulamin promocji "Zgarnij Premię z Bankiem Millennium".

PROMOCJA ZYSKAJ 360 ZŁ - 3 EDYCJA

Co istotne, powyższą akcję łączymy z inną równolegle prowadzoną przez Bank Millennium "Zyskaj 360 zł - 3 edycja".

W promocji bank oddaje 2% za zakupy wykonane kartą (do 30 zł miesięcznie) oraz aż 5% za transakcje BLIK-iem (do 30 zł miesięcznie).

Możemy z niej korzystać przez pół roku począwszy od następnego miesiąca od otwarcia rachunku, czyli osoby, które zdążą otworzyć konto w czerwcu, będą dostawać zwroty za zakupy wykonywane od 1 lipca.

Trzeba uważać, aby co miesiąc na konto wpłynął co najmniej tysiąc (może być przelew własny z innego banku), wykonać minimum jedną transakcję bezgotówkową kartą (musi być zaksięgowana) oraz przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej.

Cennik usług - prowizje i opłaty w Banku Millennium.
Cennik usług- opłaty za karty.
Regulamin w Banku Millennium.

LOKATA MOBILNA NA 3,5% + KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE NA 2,7%

Warto dodać, że posiadacze Konta 360° mogą otworzyć trzymiesięczną Lokatę Mobilną na 3,5% (do 10 tys. zł,) oraz Konto Oszczędnościowe na 2,7% (do 100 tys. zł,, 2,2% powyżej 100 tys zł, nowe środki, przez 92 dni).

>>> Zarejestruj się w promocji i otwórz Konto 360° <<<

KONTO 360° I KONTO 360° STUDENT

Konto 360° wymaga od nas określonej aktywności, czyli co miesiąc musimy je zasilić kwotą minimum 1000 zł i wykonać przynajmniej jedną płatność bezgotówkową kartą. W przeciwnym razie bank nalicza opłaty.

Bank z automatu uruchamia ubezpieczenia do karty i osobiście od razu zrezygnowałbym z nich, aby potem Millennium nie zaczęło pobierać za nie opłat.

Wbrew swojej nazwie Konto 360° Student wcale nie jest dedykowane wyłącznie dla studentów. Jedynym kryterium jest wiek 18-26 lat. W przypadku tego konta nie jest wymagany comiesięczny wpływ 1000 zł.

PODSUMOWANIE

O ile nie posiadasz tego konta, oferta jest jak najbardziej do rozważenia, zwłaszcza dla osób, które chcą aktywnie korzystać z konta. W praktyce wszystkie płatności kartą aż do 1500 zł miesięcznie dają zwrot 2%, a w przypadku BLIK-a płatności do 600 zł miesięcznie przynoszą zwrot 5%.

Po doliczeniu premii od Bankiera i Fly.pl robi się jeszcze ciekawiej.

A jakie są wady?

Pomijając ewentualne opłaty za niespełnienie podstawowych warunków (w przypadku Konta 360° wpływ 1000 zł i jedna transakcja bezgotówkowa kartą), trzeba uważać na niskie limity w bankowości elektronicznej. Jeśli otworzymy konto za pomocą przelewu weryfikującego, limit z automatu ustawiony jest na zaledwie 5000 zł dziennie. Aby podnieść tę kwotę,  trzeba pofatygować się do oddziału banku.

Generalnie promocja jest ciekawa dla w miarę aktywnych osób i proponuję chwilę się nad nią zastanowić - LINK DO REJESTRACJI.