wtorek, 18 listopada 2014

Lokata Happy na 5% + 50 zł premii, czyli krótka dogrywka dla najszybszych

Promocja Lokaty Happy na 5% z premią 50 zł cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Jeżeli spóźniłeś się, albo nie dysponowałeś wtedy wolnymi środkami, mam dobrą wiadomość.

Rusza trzydniowa dogrywka, która potrwa jeszcze krócej, jeśli wcześniej wyczerpie się pula lokat.

Najpierw należy podać swój adres mailowy i założyć specjalny profil na stronie organizatora, a następnie przejść na ekran z wnioskiem lokaty - uwaga! potrzebny będzie nr PESEL oraz dowód osobisty lub paszport (seria, numer i data wydania).

>>> Kliknij tutaj, aby założyć Lokatę Happy na 5% i zyskać 50 zł premii <<<

Wniosek musi być wypełniony najpóźniej 20 listopada, ale potem mamy 14 dni na przelanie środków na lokatę.

Co ważne, lokata jest przeznaczona wyłącznie dla nowych klientów Idea Banku, a w promocji nie mogą brać udziału uczestnicy pierwszej edycji.


Lokata trwa trzy miesiące i zakładamy ją przez internet bez konta i żadnych dodatkowych produktów czy wizyty w oddziale.

Kwota - od 1 tys. do 10 tys. zł.

Oprocentowanie wynosi 5% w skali roku.

Idea Bank podlega gwarancjom BFG.

A jak uzyskać premię?

Osoba, która założy profil poprzez specjalny link, złoży wniosek o lokatę do 20 listopada i przeleje na jej rachunek deklarowaną kwotę, do 30 grudnia otrzyma od organizatora wiadomość mailową z prośbą o uzupełnienie danych w aplikacji (imię, nazwisko, adres, nr konta bankowego do przelania bonusu).

Uwaga! Uczestnicy pierwszej edycji powinni już otrzymać maile. Macie czas na uzupełnienie danych do 30 listopada. Jeśli nie dostaliście takiej wiadomości, sprawdźcie folder spam. Jeśli tam nie ma, skontaktujcie się z organizatorem poprzez specjalny formularz.

Następnie do 9 stycznia powinniśmy uzupełnić dane, a premia zostanie wypłacona najpóźniej 14 stycznia.

Regulamin promocji.

Czy to się opłaca?

Patrząc od strony czysto matematycznej zdecydowanie tak. Przy założeniu, że utrzymamy lokatę do końca i doliczymy do niej premię 50 zł, oprocentowanie prezentuje się naprawdę imponująco:


Zauważmy, że na dodatek nie istnieje obowiązek utrzymania lokaty przez całe trzy miesiące (choć przy takim oprocentowaniu raczej nie warto jej zrywać bez wyraźnej potrzeby), a premia też będzie wypłacona dużo szybciej i można nią dowolnie dysponować, więc wspomniany teoretyczny zysk będzie jeszcze wyższy.

Widzę tu raczej nieco inny dylemat - czy chcę poświęcić chwilę na założenie profilu i lokaty oraz przelanie środków, a potem przypilnowanie maila, aby zyskać więcej niż na tradycyjnej lokacie, czy mi się to nie opłaca? 

Uwaga! Zgodnie z regulaminem lokata jest domyślnie odnawialna. Jeśli nie chcesz, aby z automatu przedłużyła się na kolejne trzy miesiące na standardowych warunkach lokaty trzymiesięcznej w Idea Banku, zmień jej status na nieodnawialną - najprościej to zrobisz logując się na konto lokaty (techniczne) posługując się loginem podanym przez bank w mailu i hasłem przysłanym sms-em. Operację da się wykonać dopiero po zaksięgowaniu środków na lokacie.

Gdzie jeszcze tkwi haczyk?

Instytucje i firmy zbierają nasze dane osobowe i często chcą nam potem sprzedać różne produkty i usługi. Zawsze można za nie grzecznie podziękować i wycofać wszelkie zgody na przetwarzanie danych do celów marketingowych. 

Poza tym wiem, że wiele osób zapewne albo skorzystało już z tej premii, albo chce ulokować zdecydowanie większe środki niż 10 tys. zł (ewentualnie jedno i drugie) - w takim przypadku odsyłam do przejrzenia listopadowego zestawienia.

Jeśli natomiast chcesz założyć dobrze oprocentowaną trzymiesięczną lokatę i zyskać premię 50 zł, zachęcam do skorzystania z poniższego linku:

>>> Kliknij tutaj, aby założyć Lokatę Happy na 5% i zyskać premię 50 zł <<<

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...