poniedziałek, 7 lutego 2011

Konto dla ucznia, pilnego ucznia

Temat - konto dla ucznia, a tym bardziej konto dla pilnego ucznia, nie gościł jeszcze na blogu jako osobny wpis. Owszem, wspominałem o koncie oszczędnościowym Click w Toyota Banku, ale dziś warto dodać pewną ciekawostkę związaną z promocją tego banku.


Zgodnie z regulaminem programu "Bonus dla najlepszych", który trwa od początku lutego do połowy lipca uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z przedziału wiekowego 13-24 lata mogą otrzymać dodatkowe pieniądze za dobrą naukę.

Dokładnie dla średniej ze świadectwa na koniec roku szkolnego ze średnią od 4,75 do 4,99% jest to 100% dodatkowych odsetek za okres od teraz do 30 czerwca, ale maksimum wynosi 100 zł brutto.

Z kolei dla 5,00 i wyżej 200% nadprogramowych odsetek, z progiem maksymalnym 200 zł.

Tak wygląda tabela opłat i prowizji w Toyota Banku, a tak oprocentowanie. 5% z dzienną kapitalizacją odsetek wygląda nieźle razem z tym bonusem za naukę. Szkoda, że można dostać maksymalnie tylko dwie stówki premii.

O coraz młodszych klientów walczą też inne banki. Nawet dinozaur PKO BP próbuje odkurzyć SKO i zorganizował swoją promocję. W tym przypadku jednak raczej chodzi o aktywizację szkół, a nie samych uczniów, dla których jednak lepsze byłoby konto Click w Toyota Banku (koszt 1 zł miesięcznie za kartę).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...