piątek, 14 lutego 2020

Powraca łatwe 200 zł za założenie konta + 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium

Dziś powróciła bestsellerowa promocja, w której Bank Millennium oferuje 200 zł za otwarcie konta osobistego i spełnienie prostych warunków. Dodatkowo klient banku może zyskać kolejne 200 zł za założenie karty kredytowej i do 760 zł w postaci zwrotów za zakupy kartą. Dołóżmy do tego 3% na miesięcznej lokacie urodzinowej (do 10 tys. zł) oraz 2,7% na koncie oszczędnościowym (do 100 tys. zł) w regularnie powracającej promocji i razem powstaje naprawdę interesujący zestaw.


200 ZŁ ZA ZAŁOŻENIE KONTA OSOBISTEGO

W promocji "200 zł na Nowy Rok" mogą wziąć udział nowi klienci Banku Millennium, którzy w dniu 7 lutego 2020 r. nie posiadali żadnego produktu banku (w tym jednostek funduszy inwestycyjnych), ani nigdy wcześniej nie otrzymali bonusów powitalnych w akcjach organizowanych przez bank i inne podmioty z nim współpracujące.

Zasady są bardzo proste.

1. Najpóźniej do 27 marca 2020 r.. złóż wniosek o otwarcie konta wraz z kartą debetową i do końca marca 2020 r. zawrzyj umowę z bankiem.

Przy składaniu wniosku zaznacz zgody marketingowe dla banku i podmiotów z nim współpracujących.


Umowę podpisujemy za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku (w tym drugim przypadku należy zaznaczyć, że złożyliśmy wniosek wcześniej w internecie).

2. Do 30 czerwca 2020 r. aktywuj aplikację mobilną banku.

3. W każdym z następujących trzech miesięcy: kwietniu, maju oraz czerwcu 2020 r. zapewnij sobie wpływy na konto otwarte w promocji w wysokości min. 1000 zł (możemy przelać sobie sami pieniądze z konta w innym banku). Oprócz tego w każdym z powyższych trzech miesięcy wykonaj co najmniej jedną płatność kartą debetową lub BLIKIEM.

I to tyle wymogów.

Bank przeleje premię 200 zł na konto otwarte w promocji do 20 lipca 2020 r. Do tego czasu musimy posiadać aktywne konta i nie odwoływać zgód marketingowych.

Tutaj złożysz wniosek w promocji:


Regulamin promocji.

Konto 360º

Konto 360º jest darmowe pod warunkiem, że wpływa na nie przynajmniej 1000 zł miesięcznie i wykonujemy co najmniej raz w miesiącu płatność kartą lub BLIKIEM. Z tego wynika, że spełniając wymogi bezpłatności, przy okazji kwalifikujemy się do odebrania premii 200 zł.

Osoby w wieku 18-26 lat mogą wybrać Konto 360º Student, które jest bezpłatne, o ile wykonamy w miesiącu przynajmniej jedną płatność kartą lub BLIKIEM. W tym przypadku proszę również pamiętać o wpływach po 1000 zł w kwietniu, maju i czerwca 2020 r., aby zakwalifikować się do otrzymania premii.

Cenniki i regulaminy Banku Millennium.

KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE PROFIT NA 2,7%

Bank Millennium regularnie oferuje konkurencyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Aktualnie stawka wynosi 2,7% (do 100 tys. zł, przez 100 dni od wpływu pierwszych środków).

Obecna promocja konta oszczędnościowego na nowe środki trwa do 14 marca 2020 r., kolejna powinna ruszyć 15 marca.

Sam korzystam z tego banku w dużej mierze z powodu oferowania konta oszczędnościowego i możliwości "rolowania" środków - wystarczy tuż przed zakończeniem danej edycji promocji konta oszczędnościowego "wyczyścić" saldo w Banku Millennium (w aktualnej do piątku 13 marca włącznie) i wrócić z pieniędzmi po weekendzie.

Jeden przelew miesięcznie z konta oszczędnościowego jest darmowy, kolejne kosztują 7,5 zł.

Przetestowałem bank i przy okazji zgarnąłem bonus 150 zł, a potem zostałem i nie zamierzam rezygnować z konta.


Obecnie bank proponuje wyższą premię, czyli 200 zł i na dodatek można też zarobić w innych promocjach. I to całkiem sporo.

LOKATA URODZINOWA NA 3% ORAZ 200 ZŁ ZA KARTĘ KREDYTOWĄ + MONEYBACK DO 760 ZŁ

Oprócz tego Millennium co roku oferuje miesięczną lokatę urodzinową na 3% (do 10 tys. zł). Możemy ją założyć w ciągu 30 dni od naszych urodzin.

Do zgarnięcia jest jeszcze kolejne 200 zł za założenie karty kredytowej.

W skrócie należy zawnioskować o kartę najpóźniej do 31 marca 2020 r. i otrzymać ją z limitem min. 3000 zł, a następnie wydać nią w trzech kolejnych miesiącach po 200 zł.

Oprócz tego płacąc karta w wybranych sklepach otrzymamy do 5% zwrotu za zakupy (maksymalnie 760 zł rocznie).

Regulamin promocji.

Karta jest darmowa przez pierwszy rok, o ile wykonamy nią przynajmniej jedną płatność miesięcznie. W promocji obowiązuje limit 10 000 przyjmowanych wniosków.

Wniosek o kartę składamy w bankowości internetowej lub mobilnej Millennium, czyli musimy posiadać konto osobiste. W takim razie najlepiej zacząć od promocji z łatwą premią 200 zł za założenie konta i spełnienie prostych warunków, a potem ewentualnie dodatkowo zarobić jeszcze na karcie kredytowej.

Podsumowując - uważam, że warto przetestować bank i przy okazji zgarnąć łatwe 200 zł za koto i rozważyć kolejne 200 zł premii za kartę kredytową (a ze zwrotami 5% za transakcje kartą kredytową może dojść jeszcze następne 760 zł).