piątek, 14 lutego 2020

Powraca łatwe 200 zł za założenie konta + 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium

Dziś powróciła bestsellerowa promocja, w której Bank Millennium oferuje 200 zł za otwarcie konta osobistego i spełnienie prostych warunków. Dodatkowo klient banku może zyskać kolejne 200 zł za założenie karty kredytowej i do 760 zł w postaci zwrotów za zakupy kartą. Dołóżmy do tego 3% na miesięcznej lokacie urodzinowej (do 10 tys. zł) oraz 2,6% na koncie oszczędnościowym (do 100 tys. zł) w regularnie powracającej promocji i razem powstaje naprawdę interesujący zestaw.

[ PROMOCJA ZAKOŃCZONA]

200 ZŁ ZA ZAŁOŻENIE KONTA OSOBISTEGO

W promocji "200 zł na Nowy Rok" mogą wziąć udział nowi klienci Banku Millennium, którzy w dniu 7 lutego 2020 r. nie posiadali żadnego produktu banku (w tym jednostek funduszy inwestycyjnych), ani nigdy wcześniej nie otrzymali bonusów powitalnych w akcjach organizowanych przez bank i inne podmioty z nim współpracujące.

Zasady są bardzo proste.

1. Najpóźniej do 27 marca 2020 r.. złóż wniosek o otwarcie konta wraz z kartą debetową i do końca marca 2020 r. zawrzyj umowę z bankiem.

Przy składaniu wniosku zaznacz zgody marketingowe dla banku i podmiotów z nim współpracujących.


Umowę podpisujemy za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku (w tym drugim przypadku należy zaznaczyć, że złożyliśmy wniosek wcześniej w internecie).

2. Do 30 czerwca 2020 r. aktywuj aplikację mobilną banku.

3. W każdym z następujących trzech miesięcy: kwietniu, maju oraz czerwcu 2020 r. zapewnij sobie wpływy na konto otwarte w promocji w wysokości min. 1000 zł (możemy przelać sobie sami pieniądze z konta w innym banku). Oprócz tego w każdym z powyższych trzech miesięcy wykonaj co najmniej jedną płatność kartą debetową lub BLIKIEM.

I to tyle wymogów.

Bank przeleje premię 200 zł na konto otwarte w promocji do 20 lipca 2020 r. Do tego czasu musimy posiadać aktywne konta i nie odwoływać zgód marketingowych.

Tutaj złożysz wniosek w promocji:


Regulamin promocji.

Konto 360º

Konto 360º jest darmowe pod warunkiem, że wpływa na nie przynajmniej 1000 zł miesięcznie i wykonujemy co najmniej raz w miesiącu płatność kartą lub BLIKIEM. Z tego wynika, że spełniając wymogi bezpłatności, przy okazji kwalifikujemy się do odebrania premii 200 zł.

Osoby w wieku 18-26 lat mogą wybrać Konto 360º Student, które jest bezpłatne, o ile wykonamy w miesiącu przynajmniej jedną płatność kartą lub BLIKIEM. W tym przypadku proszę również pamiętać o wpływach po 1000 zł w kwietniu, maju i czerwca 2020 r., aby zakwalifikować się do otrzymania premii.

Cenniki i regulaminy Banku Millennium.

KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE PROFIT NA 2,6%

Bank Millennium regularnie oferuje konkurencyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Aktualnie stawka wynosi 2,6% (do 100 tys. zł, przez 92 dni od wpływu pierwszych środków).

Poprzednia promocja konta oszczędnościowego na nowe środki trwała do 14 marca 2020 r., kolejna powinna ruszyła 15 marca ze stawka 2,6%.

Sam korzystam z tego banku w dużej mierze z powodu oferowania konta oszczędnościowego i możliwości "rolowania" środków - wystarczy tuż przed zakończeniem danej edycji promocji konta oszczędnościowego "wyczyścić" saldo w Banku Millennium (w aktualnej do piątku 13 marca włącznie) i wrócić z pieniędzmi po weekendzie.

Jeden przelew miesięcznie z konta oszczędnościowego jest darmowy, kolejne kosztują 7,5 zł.

Przetestowałem bank i przy okazji zgarnąłem bonus 150 zł, a potem zostałem i nie zamierzam rezygnować z konta.


Obecnie bank proponuje wyższą premię, czyli 200 zł i na dodatek można też zarobić w innych promocjach. I to całkiem sporo.

LOKATA URODZINOWA NA 3% ORAZ 200 ZŁ ZA KARTĘ KREDYTOWĄ + MONEYBACK DO 760 ZŁ

Oprócz tego Millennium co roku oferuje miesięczną lokatę urodzinową na 3% (do 10 tys. zł). Możemy ją założyć w ciągu 30 dni od naszych urodzin.

Do zgarnięcia jest jeszcze kolejne 200 zł za założenie karty kredytowej.

W skrócie należy zawnioskować o kartę najpóźniej do 31 marca 2020 r. i otrzymać ją z limitem min. 3000 zł, a następnie wydać nią w trzech kolejnych miesiącach po 200 zł.

Oprócz tego płacąc karta w wybranych sklepach otrzymamy do 5% zwrotu za zakupy (maksymalnie 760 zł rocznie).

Regulamin promocji.

Karta jest darmowa przez pierwszy rok, o ile wykonamy nią przynajmniej jedną płatność miesięcznie. W promocji obowiązuje limit 10 000 przyjmowanych wniosków.

Wniosek o kartę składamy w bankowości internetowej lub mobilnej Millennium, czyli musimy posiadać konto osobiste. W takim razie najlepiej zacząć od promocji z łatwą premią 200 zł za założenie konta i spełnienie prostych warunków, a potem ewentualnie dodatkowo zarobić jeszcze na karcie kredytowej.

Podsumowując - uważam, że warto przetestować bank i przy okazji zgarnąć łatwe 200 zł za koto i rozważyć kolejne 200 zł premii za kartę kredytową (a ze zwrotami 5% za transakcje kartą kredytową może dojść jeszcze następne 760 zł).