czwartek, 13 lutego 2020

Zgarnij 400 zł na zakupy w Lidlu za przetestowanie darmowa karty kredytowej Citi Simplicity

Wystartowała promocja, w której bank Citi Handlowy oferuje 400 zł na zakupy w Lidlu w zamian za przetestowanie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity.

[PROMOCJA ZAKOŃCZONA]

Do promocji mogą przystąpić osoby, które nie posiadają karty kredytowej w Citi co najmniej od 1 stycznia 2018 r.

Standardowo bank wymaga również określonych dochodów: 1200 zł netto i zatrudnienie od co najmniej trzech miesięcy (akceptowane są też różne świadczenia, typu renta, emerytura oraz inne dochody, na przykład z najmu), a dla prowadzących działalność gospodarczą 2500 zł netto oraz co najmniej 2 lata działalności.

Jakie są warunki?

1. Najpóźniej do 20 kwietnia br. na stronie promocji złóż wniosek o bezpłatną kartę kredytową Citi Simplicity.


2. Przedstaw bankowi dokument potwierdzający dochody i zawrzyj umowę o kartę.

3. Zainstaluj aplikację mobilną Citi Mobile i aktywuj nią kartę.

4. Co najmniej raz zaloguj się d bankowości internetowej lub mobilnej Citi (najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po zawarciu umowy - dla karty założonej w lutym termin upłynie 31 marca).

5.Wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą za łączną kwotę min. 2000 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy - dla umowy zawartej w lutym oznacza to czas do końca maja.

Akceptowane są wszystkie standardowe płatności za zakupy, również w internecie. Natomiast nie będą uznawane transakcje szczególne - w tym wymiana walut, zakłady bukmacherskie czy kasyna.

Informację o przyznaniu nagrody bank przyśle pocztą wewnętrzną w bankowości internetowej Citibank Online do końca następnego miesiąca kalendarzowego po spełnieniu warunków promocji.

Nagroda zostanie wysłana na adres korespondencyjny w formie dwóch Kart Prezentowych, każda o wartości 200 zł. Można z nich korzystać wielokrotnie przy płaceniu w kasach sklepów sieci Lidl przez kolejne 6 miesięcy, aż do wyczerpania limitu.

Regulamin promocji.

Regulamin kart Lidl.

Tabela Opłat i Prowizji.

Karta Citi Simplicity jest całkowicie bezpłatna, o ile przy jej zakładaniu i później nie uruchomimy dodatkowych usług typu Citi Phone. Wystarczy regularnie spłacać całą kwotę z wyciągu, aby nie zapłacić dodatkowo ani grosza, a przy okazji zgarnąć solidny i praktyczny bonus.

Sam też chętnie robię zakupy w Lidlu i na pewno wielu osobom przyda się takie dodatkowe 400 zł, zwłaszcza przy szybko drożejącej żywności.

Plusem promocji jest fakt, że możemy rozłożyć w czasie wymagane 2000 zł łącznych płatności w odpowiadającym nam tempie.

Przetestuj darmową kartę kredytową Citi Simplicity i zgarnij 400 zł na zakupy w Lidlu.