wtorek, 17 grudnia 2019

200 zł na Nowy Rok w Banku Millennium + 2,7% na koncie oszczędnościowym

200 zł na Nowy Rok w Banku Millennium to kolejna edycja popularnej i prostej promocji z łatwym do zdobycia bonusem. W praktyce wystarcza spełniać warunki bezpłatności konta osobistego, aby otrzymać premię 200 zł. Na dodatek bank stale oferuje konto oszczędnościowe na 2,7% (do 100 tys. zł) oraz miesięczną lokatę urodzinową na 3% (do 10 tys. zł), co w sumie tworzy sensowny zestaw, z którego sam chętnie korzystam.

Oprócz tego bank proponuje kolejne 200 zł za założenie karty kredytowej Impresja.


W promocji "200 zł na Nowy Rok" mogą wziąć udział nowi klienci Banku Millennium, którzy w momencie startu promocji nie posiadali żadnego produktu banku (w tym jednostek funduszy inwestycyjnych), ani nigdy wcześniej nie otrzymali bonusów powitalnych w akcjach organizowanych przez bank i inne podmioty z nim współpracujące.

Zasady są banalnie proste.

1. Najpóźniej do 28 stycznia 2020 r.. złóż wniosek o otwarcie konta wraz z kartą debetową i do końca stycznia 2020 r. zawrzyj umowę z bankiem.

Przy składaniu wniosku zaznacz zgody marketingowe dla banku i podmiotów z nim współpracujących.


Umowę podpisujemy za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku (w tym drugim przypadku należy zaznaczyć, że złożyliśmy wniosek wcześniej w Internecie).

2. Do 30 kwietnia 2020 r. aktywuj aplikację mobilną banku.

3. W każdym z następujących trzech miesięcy: lutym, marcu oraz kwietniu 2020 r. zapewnij sobie wpływy na konto otwarte w promocji w wysokości min. 1000 zł (możemy przelać sobie sami pieniądze z konta w innym banku). Oprócz tego w każdym z powyższych trzech miesięcy wykonaj co najmniej jedną płatność kartą debetową lub BLIKIEM.

I to tyle z wymogów.

Bank przeleje premię 200 zł na konto otwarte w promocji do 29 maja 2020 r. Do tego czasu musimy posiadać aktywne konta i nie odwoływać zgód marketingowych.

Tutaj złożysz wniosek w promocji:


Regulamin promocji.

Konto 360º

Konto 360º jest darmowe pod warunkiem, że wpływa na nie przynajmniej 1000 zł miesięcznie i wykonujemy co najmniej raz w miesiącu płatność kartą lub BLIKIEM. Z tego wynika, że spełniając wymogi bezpłatności, przy okazji kwalifikujemy się do odebrania premii 200 zł.

Osoby w wieku 18-26 lat mogą wybrać Konto 360º Student, które jest bezpłatne, o ile wykonamy w miesiącu przynajmniej jedną płatność kartą lub BLIKIEM. W tym przypadku proszę również pamiętać o wpływach po 1000 zł w lutym marcu i kwietniu 2020 r., aby zakwalifikować się do otrzymania premii.

Cenniki i regulaminy Banku Millennium.

Konto oszczędnościowe na 2,7%

Bank Millennium regularnie oferuje konkurencyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Aktualnie stawka wynosi 2,7% (do 100 tys. zł, przez 92 dni od wpływu pierwszych środków).

Obecna promocja konta oszczędnościowego na nowe środki trwa do 11 stycznia 2020 r., kolejna powinna ruszyć 12 stycznia.

Aktualizacja 12 stycznia 2020 r.

Zgodnie z oczekiwaniami dziś ruszyła kolejna edycja promocji Konta Oszczędnościowego Profit na 2,7% (do 100 tys. zł, przez 100 dni).

Osobiście korzystam z tego banku w dużej mierze właśnie z powodu konta oszczędnościowego i możliwości "rolowania" środków - wystarczy tuż przed zakończeniem danej edycji promocji konta oszczędnościowego "wyczyścić" saldo w Banku Millennium (w aktualnej do piątku 10 stycznia włącznie) i wrócić z pieniędzmi po weekendzie.

Jeden przelew miesięcznie z konta oszczędnościowego jest darmowy, kolejny kosztuje 7,5 zł.

Przetestowałem bank i przy okazji zgarnąłem bonus (nieco mniej niż w tej promocji, bo 150 zł), a potem już zostałem i nie zamierzam zamykać konta..


Lokata urodzinowa na 3% i 200 zł z kartą kredytową Impresja

Dodatkowo Millennium oferuje miesięczną lokatę urodzinową na 3% (do 10 tys. zł). Możemy ją założyć w ciągu 30 dni od urodzin.

Do zgarnięcia jest jeszcze kolejne 200 zł za założenie karty kredytowej Impresja.

W skrócie należy zawnioskować o kartę najpóźniej do 10 lutego 2020 r. i otrzymać ją z limitem min. 3000 zł, a następnie wydać nią w trzech kolejnych miesiącach po 200 zł. Premia 200 zł zostanie przyznana do końca maja lub czerwca 2020 r.

Regulamin promocji.

Karta jest darmowa przez pierwszy rok, o ile wykonamy nią przynajmniej jedną płatność miesięcznie. W promocji obowiązuje limit 2 000 przyjmowanych wniosków.

Zwiększony limit dzienny przelewów

We wrześniu br. w Millennium nastąpiła pozytywna zmiana. Obecnie możemy podnieść sobie samodzielnie dzienny limit przelewów zewnętrznych do 100 tys. zł (wcześniej maksimum wynosiło 50 tys. zł) - w tym celu w bankowości internetowej najpierw zmieniamy autoryzację SMS-ami na autoryzację mobilną. Sam dokładnie tak zrobiłem.


Podsumowując - uważam, że warto przetestować bank i przy okazji zgarnąć łatwe 200 zł lub nawet 400 zł premii.