poniedziałek, 4 listopada 2019

400 zł premii w szybkiej promocji na Black Friday w BNP Paribas

Bank BNP Paribas przygotował szybką promocję na "czarny piątek", w której za otwarcie konta i wykonanie zakupów możemy zgarnąć 400 zł premii.

[PROMOCJA ZAKOŃCZONA - rozpoczęła się inna promocja banku BNP Paribas. Bank oferuje do 400 zł - szczegóły]

Na dodatek nagrody zostaną przekazane jeszcze w tym roku.


W promocji mogą wziąć udział osoby, które co najmniej od 9. miesięcy od dnia złożenia wniosku nie posiadają konta osobistego w BNP Paribas (wlicza się również przejęty Raiffeisen Polbank, nie wlicza BGŻ OPtima).

Do zdobycia jest premia składająca się z dwóch części: bonu na zakupy na Allegro o wartości 50 zł oraz 250 lub 350 zł w gotówce (w zależności od wydanej kwoty).

W promocji obowiązuje limit 2700 przyjmowanych wniosków, więc lepiej nie zwlekać z decyzją do ostatniej chwili, ponieważ pula prawdopodobnie wyczerpie się przed czasem (teoretycznie wnioski mogą być przyjmowane do 17 listopada br.

Jakie są zasady?

1. Zarejestruj się na stronie promocji (zaznacz wszystkie zgody w formularzu).

>
2. Na tej samej stronie złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na eŚwiat (koniecznie z tą!) i dostępem do bankowości elektronicznej.

3. Zawrzyj umowę z bankiem do 22 listopada br.

Za spełnienie tych warunków otrzymasz bon na zakupy na Allegro o wartości 50 zł w formie kodu, który zostanie przysłany na Twojego maila do 4 grudnia br.

Druga, zdecydowanie większa nagroda czeka za wykonanie zakupów Kartą Otwartą na eŚwiat w trakcie weekendu obejmującego "Black Friday", czyli w okresie od 29 listopada do 1 grudnia br.

1. 250 zł za łączne zakupy kartą od 500 zł do 999,99 zł;

2. 350 zł za zakupy kartą za minimum 1000 zł.

Organizator poinformuje Cię o przyznaniu premii do 20 grudnia br. Następnie zareaguj na wiadomość mailową i do 25 grudnia br. zaloguj się na stronie promocji, aby podać tam swoje dane wymagane do odbioru premii, w tym numer konta założonego w promocji. Najpóźniej do 31 grudnia br. na konto wpłynie premia 250 lub 350 zł.

Do tego czasu konto i karta założone w promocji muszą być aktywne.

Tutaj złożysz wniosek w promocji:


Wszystkie standardowe zakupy (również internetowe) zostaną zaliczone. Natomiast z promocji wyklucza się płatności za pośrednictwem innych podmiotów, takich jak BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay czy Blue Media.

Nie zostaną też uznane płatności w kasynach i zakładach bukmacherskich, za ubezpieczenia i usługi finansowe czy przekazy pieniężne.

Regulamin promocji.

Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe. Natomiast Karta Otwarta na eŚwiat kosztuje 6 zł miesięcznie, czyli faktyczna premia będzie niższa o 12 zł i wyniesie 288 lub 388 zł.

Oczywiście po otrzymaniu premii można zrezygnować z płatnej karty i zamienić ją na darmową.

Taryfa prowizji i opłat.

Moim zdaniem promocja ma proste warunki do spełnienia i do zgarnięcia jest solidna nagroda, na dodatek jeszcze w tym roku. Dzięki niej możemy zapłacić sporo mniej za prezenty świąteczne.