niedziela, 13 października 2019

Znowu 2,7% na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium oraz bonusy do 400 zł

Dziś Bank Millennium ponownie uruchomił promocję Konta Oszczędnościowego Profit na 2,7% dla nowych środków (do 100 tys. zł, przez 92 dni). Przypomnę, że nowy klient może dodatkowo zyskać 200 zł za otwarcie konta osobistego i spełnienie prostych warunków. Kolejne 200 zł czeka na wszystkich, którzy założą w Millennium kartę kredytową.


Stawką 2,7% będą objęte nowe środki wpłacone po 12 października br. Do promocji konta oszczędnościowego możemy przystąpić do 16 listopada br. Stawka 2,7% obowiązuje do 100 tys. zł, a 1,1% powyżej.

Regulamin promocji Konta Oszczędnościowego Profit.

Dużym plusem tego konta jest przewidywalność i powtarzalność promocji, dzięki czemu w praktyce niemal cały czas da się korzystać z 2,7%.

Dlatego nowych klientów zachęcam do przetestowania banku i przy okazji zgarnięcia dwustu złotych za założenie konta osobistego (i ewentualnie następnych dwustu za otwarcie karty kredytowej).

A kto już posiada konto w Millennium może zgarnąć jeszcze 200 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego w Banku Pekao + 3% na koncie oszczędnościowym (do 30 tys. zł).


200 ZŁ ZA ZAŁOŻENIE KONTA W BANKU MILLENNIUM

W promocji "Chwyć 200 zł" mogą wziąć udział nowi klienci Millennium, którzy nigdy wcześniej nie otrzymali premii na start, ani nie są obecnie posiadaczami żadnego produkty banku (w tym jednostek funduszy inwestycyjnych).

Obowiązują bardzo proste zasady.

1. Najpóźniej do 4 listopada br. złóż wniosek o otwarcie konta osobistego wraz z kartą debetową oraz do 7 listopada br. zawrzyj umowę z bankiem.

Przy składaniu wniosku zaznacz zgody marketingowe dla banku i podmiotów z nim współpracujących. W promocji zostanie przyjętych maksymalnie 7 tys. wniosków.

Umowę podpisujemy za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku (w tym drugim przypadku należy poinformować pracownika, że złożyliśmy wniosek wcześniej w internecie i nie otwieramy nowego wniosku).

2. Do końca stycznia 2020 r. aktywuj aplikację mobilną banku.

3. W każdym z kolejnych trzech miesięcy: listopadzie, grudniu i styczniu zapewnij sobie wpływy na konto otwarte w promocji w wysokości min. 1000 zł (możesz przelać sobie pieniądze z konta w innym banku). Oprócz tego w każdym z tych miesięcy wykonaj co najmniej jedną płatność kartą debetową lub BLIKIEM.

I to tyle.

Bank przeleje premię 200 zł na konto otwarte w promocji do końca lutego 2020 r. Do tego czasu nie zamykaj ani konta, ani karty.

Regulamin promocji.

Tutaj złożysz wniosek, aby zarobić proste 200 zł:


Konto 360º jest darmowe pod warunkiem, że wpływa na nie min. 1000 zł miesięcznie i wykonujemy co najmniej raz w miesiącu płatność kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę. Z tego wynika, że spełniając wymogi bezpłatności, przy okazji kwalifikujemy się do odebrania premii 200 zł.

Osoby w wieku 18-26 lat mogą wybrać Konto 360º Student (nie trzeba być studentem), które jest bezpłatne, o ile wykonasz w miesiącu przynajmniej jedną płatność kartą lub BLIKIEM. W tym przypadku proszę również pamiętać o wpływach po 1000 zł w listopadzie, grudniu i styczniu, aby otrzymać premię.

Cennik usług Banku Millennium.

Bank Millennium regularnie oferuje konkurencyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Aktualnie stawka wynosi 2,7% (do 100 tys. zł, przez 92 dni od wpływu pierwszych środków).

13 października zaczęła się kolejna i można do niej przystąpić do 16 listopada br. (uruchomi ją pierwszy wpływ nowych środków).

Osobiście korzystam z Millennium właśnie z powodu tego konta, a zacząłem od podobnej promocji z nieco niższą premią: 150 zł za założenie konta. I tak już zostałem.


Poza tym Millennium co roku oferuje miesięczną lokatę urodzinową na 3% (do 10 tys. zł).

Oprócz tego ponownie dostępna jest inna promocja: 200 zł za założenie karty kredytowej Impresja.


W skrócie: należy założyć kartę z limitem co najmniej 3000 zł i wydać nią w trzech kolejnych miesiącach (grudzień, styczeń, luty) po 200 zł. Premia 200 zł zostanie przyznana do końca marca 2020 r. Dodatkowo kredytówka daje zniżki 5% za zakupy w wybranych sklepach.

Karta jest darmowa przez pierwszy rok, o ile wykonamy nią przynajmniej jedną płatność miesięcznie. W promocji obowiązuje limit przyjmowanych 2000 wniosków.

Regulamin promocji karty kredytowej.

We wrześniu bank w końcu pozwolił podnieść klientom dzienny limit przelewów do 100 tys. zł (wcześniej maksimum wynosiło 50 tys. zł) - w tym celu w bankowości internetowej należy najpierw zmienić autoryzację SMS-ami na autoryzację mobilną. Sam właśnie dokładnie tak zrobiłem i uciążliwość zniknęła.


Proponuję przetestować bank i przy okazji zgarnąć łatwe 200 zł premii. A jeśli skorzystasz z promocji karty kredytowej, łącznie zyskasz 400 zł: