środa, 9 października 2019

Łatwe 200 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego w Banku Pekao + 3% na koncie oszczędnościowym (do 30 tys. zł)

Powróciła prosta promocja Banku Pekao, w której za otwarcie konta osobistego bez wychodzenia z domu i spełnienie łatwych warunków otrzymamy nie 100 zł jak ostatnio, a 200 zł premii. Do tego bank dokłada konto oszczędnościowe na 3% (przez 180 dni, do 30 tys. zł).


W promocji mogą wziąć udział osoby, które w okresie od 1 stycznia 2018 r. do końca września 2019 r. nie były w żadnym dniu związane z Bankiem Pekao umową rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (ROR) prowadzonego w złotych (również jako współposiadacz).

W takim razie konto walutowe czy kredyt w Pekao nie wykluczają z udziału w promocji.

Jakie są zasady?

Najpóźniej do 31 grudnia 2019 r. złóż wniosek o otwarcie Konta Przekorzystnego z kartą debetową lub aplikacją PeoPay.

Uwaga! Aby zakwalifikować się do odbioru premii, jako sposób zawarcia umowy wybierz we wniosku opcję online z wykorzystaniem biometrii lub aplikację mobilną PeoPay. Jeśli weryfikacja nie powiedzie się, proszę udać się do oddziału banku i koniecznie zaznaczyć, że chodzi o finalizację wniosku online otwieranego w ramach promocji z premią 200 zł.


Premię podzielono na dwie części.

Pierwsze 100 zł otrzymasz, jeśli do końca miesiąca kalendarzowego po otwarciu konta wykonasz przynajmniej jedną płatność kartą lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę oraz zapewnisz sobie jednorazowy wpływ na konto w wysokości minimum 500 zł.

W tym drugim przypadku najprostszy sposób to przelew z innego banku, w którym również posiadasz konto.

Jeśli otworzysz konto w październiku, możesz spełnić warunki w październiku lub listopadzie.

W takim przypadku bonus 100 zł zostanie wypłacony najpóźniej do końca grudnia br. (do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po przystąpieniu do promocji).

Aby zyskać kolejne 100 zł, w trzech kolejnych miesiącach następujących po miesiącu, w których po raz pierwszy spełnisz warunki należy ponownie wykonać po jednej płatności kartą lub aplikacją PeoPay oraz zapewnić sobie w każdym z tych miesięcy jednorazowy wpływ na konto min. 500 zł.

Druga premia 100 zł zostanie wypłacona do 29 maja 2020 r.

Podsumowując - najszybsza ścieżka wygląda tak:

założenie konta w październiku, w tym samym miesiącu jedna płatność kartą lub PeoPay oraz wpływ 500 zł na konto, następnie płatność kartą/PeoPay i wpływ 500 zł na konto w listopadzie, grudniu i styczniu.

Regulamin promocji.

Tutaj złożysz wniosek w promocji, aby zyskać łatwe 200 zł:


Konto Przekorzystne jest darmowe, o ile wpłynie na nie przynajmniej raz w miesiącu co najmniej 500 zł. Podobnie bezpłatna będzie karta pod warunkiem wykonania nią lub aplikacją PeoPay przynajmniej jednej płatności w miesiącu.

Osoby do 26. roku życia mają konto bezwarunkowo darmowe.

W takim razie wystarczy spełniać wymogi bezpłatności konta, aby zakwalifikować się do odbioru premii w promocji z bonusem 200 zł.

Na co należy uważać?

Na ewentualną opłatę 20 gr za każdą dyspozycję składaną przez bankowość Pekao 24. Aby jej uniknąć, najprościej autoryzować operacje aplikacja mobilną PeoPay.

Cenniki i regulaminy Banku Pekao.

Banki nie rozpieszczają nas oprocentowaniem lokat, więc wielu osobom przyda się także konto oszczędnościowe na 3% w Banku Pekao. Oprocentowanie obowiązuje przez 180 dni od otwarcia konta, a górny limit to 30 tys. zł (szkoda, że nie wyższy).

Regulamin promocji konta oszczędnościowego.

Dla często podróżujących interesującym rozwiązaniem może być korzystanie z Karty Rewolucyjnej Mastercard Debit FX, w której płatności zagraniczne są przeliczane po kursie organizacji płatniczej, bez naliczania prowizji banku.

Podsumowując: proponuję sprawdzić, czy odpowiada nam konto w Banku Pekao i przy okazji zyskać proste 200 zł premii: