poniedziałek, 7 października 2019

Chwyć 200 zł w Banku Millennium + 2,7% na koncie oszczędnościowym + 200 zł za kartę kredytową

Po raz kolejny Bank Millennium oferuje 200 zł za założenie konta osobistego i spełnienie wymogu jego bezpłatności. Dochodzi do tego konto oszczędnościowe na 2,7% (do 100 tys. zł, przez 100  dni), miesięczna lokata urodzinowa na 3% (do 10 tys. zł) i kolejne 200 zł premii za założenie karty kredytowej Impresja.

[PROMOCJA ZAKOŃCZONA]

W promocji "Chwyć 200 zł" mogą wziąć udział nowi klienci Banku Millennium, którzy w momencie startu promocji nie posiadali żadnego produktu banku (w tym jednostek funduszy inwestycyjnych), ani nigdy wcześniej nie otrzymali bonusów powitalnych w akcjach organizowanych przez bank i inne podmiot z nim współpracujące.

W związku z przejęciem przez Millennium, obecni klienci eurobanku nie mogą wziąć udziału w promocji.

Zasady są bardzo proste.

1. Najpóźniej do 4 listopada br. złóż wniosek o otwarcie konta wraz z kartą debetową i do 7 listopada br. zawrzyj umowę z bankiem.

Przy składaniu wniosku zaznacz zgody marketingowe dla banku i podmiotów z nim współpracujących. W promocji zostanie przyjętych maksymalnie 7 tys. wniosków.


Umowę podpisujemy za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku (w tym drugim przypadku należy poinformować pracownika, że złożyliśmy wniosek wcześniej w internecie).

2. Do końca stycznia 2020 r. aktywuj aplikację mobilną banku.

3. W każdym z kolejnych trzech miesięcy: listopadzie, grudniu i styczniu zapewnij sobie wpływy na konto otwarte w promocji w wysokości min. 1000 zł (możemy przelać sobie pieniądze z konta w innym banku). Oprócz tego w każdym z tych miesięcy wykonaj jedną płatność kartą debetową lub BLIKIEM.

I to wszystko.

Bank przeleje premię 200 zł na konto otwarte w promocji do końca lutego 2020 r.

Regulamin promocji.

Konto 360º jest darmowe pod warunkiem, że wpływa na nie min. 1000 zł miesięcznie i wykonujemy co najmniej raz w miesiącu płatność kartą lub BLIKIEM. W takim razie spełniając wymogi bezpłatności przy okazji kwalifikujemy się do odebrania premii 200 zł.

Osoby w wieku 18-26 lat mogą wybrać Konto 360º Student, które jest bezpłatne, o ile wykonamy w miesiącu przynajmniej jedną płatność kartą lub BLIKIEM. W tym przypadku proszę również pamiętać o wpływach po 1000 zł w listopadzie, grudniu i styczniu, aby otrzymać premię.

Cennik usług Banku Millennium.

Bank Millennium regularnie oferuje konkurencyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Aktualnie stawka wynosi 2,7% (do 100 tys. zł, przez 100 dni od wpływu pierwszych środków).

Obecna promocja konta oszczędnościowego na nowe środki trwa do 12 października, kolejna powinna ruszyć 13 października.

Aktualizacja 13 października.

Zgodnie z oczekiwaniami ruszyła kolejna edycja promocji Konta Oszczędnościowego Profit na 2,7% (do 100 tys. zł, przez 92 dni).

Osobiście korzystam z tego banku właśnie z powodu konta oszczędnościowego i możliwości "rolowania" środków.

Dodatkowo Millennium oferuje miesięczną lokatę urodzinową na 3% (do 10 tys. zł).

Oprócz tego ponownie dostępna jest inna promocja: 200 zł za założenie karty kredytowej Impresja.

W skrócie należy otrzymać kartę z limitem min. 3000 zł i wydać nią w trzech kolejnych miesiącach (grudzień, styczeń, luty) po 200 zł. Premia 200 zł zostanie przyznana do końca marca 2020 r.

Karta jest darmowa przez pierwszy rok, o ile wykonamy nią przynajmniej jedną płatność miesięcznie. W promocji obowiązuje limit przyjmowanych 2000 wniosków.

Na plus banku zapisuję pozytywną zmianę we wrześniu. Obecnie możemy podnieść sobie dzienny limit przelewów do 100 tys. zł (wcześniej maksimum wynosiło 50 tys. zł) - w tym celu w bankowości internetowej należy najpierw zmienić autoryzację SMS-ami na autoryzację mobilną. Sam dokładnie tak zrobiłem.


Myślę, że warto przetestować bank i przy okazji zgarnąć łatwe 200 zł premii.