niedziela, 8 września 2019

2,7% na koncie oszczędnościowym utrzymane + 200 zł premii w Banku Millennium

Bank Millennium nie zawiódł i ponownie zaoferował dziś stawkę 2,7% na Koncie Oszczędnościowym Profit (przez 100 dni, do 100 tys. zł). A na nowych klientów nadal czeka 200 zł premii za założenie konta osobistego i spełnienie prostych warunków.


To już 16. edycja promocji konta oszczędnościowego w Banku Millennium i tym razem jest ona nieco krótsza - trwa do 12 października br. (do tego dnia mamy czas, aby uruchomić trwającą 100 dni indywidualną promocję na 2,7% przez wpływ dowolnej kwoty na Konto Oszczędnościowe Profit).

Regulamin promocji konta oszczędnościowego.

Plusem banku jest przewidywalność. Jak na razie sprawdza się prosta zasada, aby tuż przed końcem bieżącej promocji konta oszczędnościowego wycofać środki z Millennium (i przelać na inne, solidnie oprocentowane konto oszczędnościowe), a potem wracać po weekendzie. W ten sposób praktycznie cały czas korzystamy z wyższego oprocentowania dla rozsądnej kwoty.

Podobnie bank nie kombinuje z promocją z premią finansową dla nowych klientów.

Jeżeli aktualnie nie posiadasz konta osobistego w Banku Millennium i nigdy wcześniej nie otrzymałaś/-eś premii "na start" w tym banku, możesz przetestować bank i dodatkowo zgarnąć 200 zł.

W tym celu najpóźniej do 25 września br. złóż wniosek o konto z kartą debetową oraz zawrzyj umowę z bankiem do końca września br.

Przy składaniu wniosku wyraź zgody marketingowe dla banku i podmiotów z nim współpracujących.


Mamy do wyboru kuriera lub placówkę banku. W tym drugim przypadku w trakcie wizyty należy sprawdzić, czy rzeczywiście zawieramy umowę w ramach promocji, a nie zwykłą.

Kolejnym krokiem jest aktywacja aplikacji mobilnej banku we wrześniu.

Najważniejszą częścią promocji jest spełnienie następujących wymogów:

w październiku, listopadzie i grudniu br. zapewnij sobie wpływy na konto po min. 1000 zł oraz w każdym z tych miesięcy wykonaj po min. jednej płatności kartą debetową lub BLIK-iem.

W przypadku wpływów akceptowane są przelewy z naszego konta w innym banku.

I to wszystko.

Jeżeli spełnisz warunki promocji, bank przeleje premię 200 zł na konto otwarte w promocji do końca stycznia 2020 r.

Regulamin promocji "Rusz po 200 zł".

Zasady są naprawdę proste. Dlatego proponuję sprawdzić, czy nam bank odpowiada i przy okazji zgarnąć premię pieniężną.

Jeżeli jesteś klientem Euro Banku, skorzystaj z tej okazji, ponieważ od 1 października z automatu zostaniesz klientem Millennium.

Konto 360º jest darmowe o ile wpływa na nie min. 1000 zł miesięcznie i wykonujemy co najmniej raz w miesiącu płatność kartą lub BLIKIEM. Z tego wynika, że spełniając wymogi bezpłatności przy okazji kwalifikujemy się do odebrania premii 200 zł.

Osoby w wieku 18-26 lat mogą wybrać Konto 360º Student (nie musisz być studentem), które jest bezpłatne, o ile wykonamy w miesiącu przynajmniej jedną płatność kartą lub BLIKIEM. W tym przypadku trzeba również pamiętać o wpływach po 1000 zł w październiku, listopadzie i grudniu br., aby zakwalifikować się do odbioru premii.

Cennik usług Banku Millennium.

Aktualizacja 9 września.

Pozytywna zmianą w nowym cenniku usług banku obowiązującym od 14 września jest możliwość podniesienia górnego limitu dziennych przelewów zewnętrznych do 100 tys. zł po wizycie w placówce banku.

Sam założyłem Konto 360º w podobnej promocji i zarobiłem w ten sposób łatwe 150 zł:


Nie zamknąłem tego konta, ponieważ stale mam 2,7% na koncie oszczędnościowym i korzystałem z walutowych kont oszczędnościowych. Poza tym bank organizuje inne promocje dla obecnych klientów - na przykład 200 zł za założenie karty kredytowej czy 300 zł za założenie konta firmowego.

Myślę, że warto przetestować bank i dodatkowo zgarnąć premię 200 zł.