czwartek, 29 sierpnia 2019

Zyskaj 280 zł na start za otwarcie konta w Santander Bank Polska + dodatkowe bonusy

Tym razem przedstawiam całą kumulację promocji, dzięki którym możemy łącznie zarobić nawet kilkaset złotych w Santander Bank Polska.

[PROMOCJA ZAKOŃCZONA]

W pierwszej promocji organizowanej przez eBrokera i bank mamy do zyskania 200 zł: 150 zł w gotówce oraz 50 zł na zakupy w Biedronce. Kolejne 80 zł zarobią osoby otwierające konto w ramach programu poleceń. Następne 150 zł jest do zgarnięcia za wpływy wynagrodzenia. Wreszcie bank oferuje 1%zwrotu za płatności rachunków za media. Razem powstaje naprawdę solidny pakiet.

150 zł + 50 zł na zakupy w Biedronce

W promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadają konta osobistego w złotych w Santander Bank Polska od 26 sierpnia 2018 r.

Jakie są jej zasady?

Najpóźniej do 21 października br. zarejestruj się w promocji.

Potwierdź rejestrację klikając w link otrzymany w mailu i po powrocie na stronę promocji zwolnij bank z tajemnicy bankowej w zakresie promocji - dzięki temu bank będzie mógł poinformować organizatora, że kwalifikujesz się do odebrania premii. Na tej samej stronie złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową.

Jeżeli chcesz zyskać dodatkowe 80 zł, przy wypełnianiu wniosku podaj kod polecającego, na przykład mój: 1011065677 (z góry dziękuję za skorzystanie) - o programie poleceń piszę nieco niżej.


Przy składaniu wniosku o konto podaj ten sam adres mailowy, co w promocji oraz wyraź cztery zgody na:

- kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych,

- kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,

- kontakt telefoniczny w celu marketingowym,

- na elektroniczne kanały kontaktu (EKK).

Zawrzyj umowę z bankiem w ciągu 30 dni, najpóźniej do końca października br.

W następnym miesiącu po otwarciu konta oraz w kolejnym wykonaj po 5 transakcji kartą debetową lub BLIK-iem na dowolne kwoty.

Przykładowo - otwierasz konto w sierpniu, wykonujesz po 5 płatności we wrześniu i październiku; otwierasz konto we wrześniu, wykonujesz po 5 płatności w październiku i listopadzie.

I to wszystko.

Regulamin promocji.

Organizator powiadomi Cię mailem o przyznaniu premii do 10 stycznia 2020 r. Wtedy trzeba będzie zareagować na wiadomość i w ciągu 7 dni uzupełnić dane na stronie promocji. Należy podać numer konta otwartego w promocji, na które zostanie przelane 150 zł. 50 zł na zakupy w Biedronce zostanie przesłane w formie kodu elektronicznego (podajemy go przy kasie) na adres mailowy lub w wiadomości SMS.

Tutaj złożysz wniosek w promocji i zgarniesz łącznie do 280 zł za założenie Konta Jakże Osobistego:80 zł za otwarcie konta w programie poleceń

Do tej promocji możemy przystąpić do końca września br. i obowiązuje w niej nieco dłuższa karencja: promocja dostępna dla klientów, którzy nie posiadają konta osobistego w złotych w Santander Bank Polska (w tym BZ WBK) od 1 maja 2018 r.

Aby wziąć udział, należy przy składaniu wniosku wpisać kod polecającego, na przykład mój:1011065677 (dzięki za skorzystanie) oraz dodatkowo wyrazić zgodę na przekazanie polecającemu informacji o przekazaniu nagrody.

Zasady są bardzo proste:

1. Zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Santandera.

2. Wykonaj płatności kartą lub BLIK-iem o łącznej wartości min, 300 zł do końca miesiąca następującego po otwarciu konta.

Kto zdąży założyć konto w sierpniu, ma czas do końca września, kolejne osoby do końca października itd.

Premia 80 zł zostanie wypłacona na konto otwarte w promocji do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków.

Regulamin programu poleceń.

Regulamin programu poleceń - edycja październikowa.

150 zł za wpływy wynagrodzenia

W tej promocji mogą wziąć udział klienci Santandera, którzy nie posiadają konta osobistego w złotych od 1 kwietnia 2018 r.

W tym przypadku należy złożyć w banku dyspozycję przelewu wynagrodzenia (min. 1000 zł) do końca miesiąca następującego po otwarciu konta.

Za każdy miesiąc, w którym wpłynie wynagrodzenie na konto, bank zapłaci 50 zł (maksymalnie łącznie 150 zł). Wypłata premii nastąpi w lutym 2020 r.

Regulamin promocji z wynagrodzeniem.

Zwrot 1% za płatności za media

Posiadacze Konta Jakie Chcę mogą korzystać ze zwrotu 1% za płatności za media, takie jak energia elektryczna, kablówka, gaz czy telefon (maksymalnie 25 zł miesięcznie).

Aby otrzymywać zwroty, należy zgłosić rachunek/fakturę w bankowości internetowej lub placówce banku.

Konto Jakie Chcę

Otwarcie i prowadzenie Konta Jakie Chcę są darmowe. Podobnie jak przelewy, w tym natychmiastowe (!),

Za wydanie karty debetowej nie zapłacimy nic (15 zł po jej wznowieniu za 4 lata).

W przypadku karty mamy do wyboru dwa warianty:

a) opłata miesięczna 3 zł bez dodatkowych warunków - tak jest ustawione domyślnie.

b) 0 zł, o ile wykonamy 5 transakcji w miesiącu; w przeciwnym razie 5 zł.

Skoro bierzemy udział w promocji i chcemy wykonywać po 5 płatności kartą miesięcznie najlepiej po założeniu konta zalogować się do bankowości internetowej i wybrać sobie ten drugi wariant.

Wypłaty z bankomatów Santandera są darmowe, a osoby do 26. roku życia mają do dyspozycji bezpłatne wszystkie bankomaty w Polsce.

Taryfa opłat i prowizji.

Podsumowanie

Tym razem mamy do czynienia z całą kumulacją premii o łącznej wartości kilkuset złotych. Bez większego problemu zgarniamy 280 zł (230 zł w gotówce oraz 50 zł na zakupy w Biedronce) oraz ewentualnie 150 zł za wpływy wynagrodzenia + drobne za zwrot 1% płatności za media.