środa, 21 sierpnia 2019

Proste 200 zł za założenie konta w Banku Millennium + 2,7% na koncie oszczędnościowym

Bank Millennium ponownie oferuje 200 zł premii za otwarcie konta w zamian za spełnienie warunku jego bezpłatności. Oprócz tego możemy skorzystać ze stale powracającej promocji konta oszczędnościowego na 2,7% (do 100 tys. zł, przez 100 dni).

[PROMOCJA ZAKOŃCZONA]

W promocji "Rusz po 200 zł" mogą wziąć udział nowi klienci Banku Millennium, którzy w momencie startu promocji nie posiadali żadnego produktu banku (w tym jednostek funduszy inwestycyjnych), ani nigdy wcześniej nie otrzymali bonusów powitalnych w akcjach organizowanych przez bank i inne podmioty.

Zasady są bardzo łatwe.

1. Najpóźniej do 25 września br. złóż wniosek o otwarcie konta wraz z kartą debetową i do końca września br. zawrzyj umowę z bankiem.

Przy składaniu wniosku zaznacz zgody marketingowe dla banku i podmiotów z nim współpracujących.


Umowę podpisujemy za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku (w tym drugim przypadku należy poinformować pracownika, że złożyliśmy wniosek wcześniej w internecie).

2. Do końca września br. aktywuj aplikację mobilną banku.

3. W każdym z kolejnych trzech miesięcy: październiku, listopadzie i grudniu br. zapewnij sobie wpływy na konto otwarte w promocji w wysokości min. 1000 zł (możemy przelać sobie pieniądze z konta w innym banku). Oprócz tego w każdym z tych miesięcy wykonaj jedną płatność kartą debetową lub BLIKIEM.

I to tyle.

Bank przeleje premię 200 zł na konto otwarte w promocji do końca stycznia 2020 r.

Regulamin promocji.

Konto 360º jest darmowe pod warunkiem, że wpływa na nie min. 1000 zł miesięcznie i wykonujemy co najmniej raz w miesiącu płatność kartą lub BLIKIEM. W takim razie spełniając wymogi bezpłatności przy okazji kwalifikujemy się do odebrania premii 200 zł.

Osoby w wieku 18-26 lat mogą wybrać Konto 360º Student, które jest bezpłatne, o ile wykonamy w miesiącu przynajmniej jedną płatność kartą lub BLIKIEM. W tym wariancie trzeba również pamiętać o wpływach po 1000 zł w październiku, listopadzie i grudniu br., aby zakwalifikować się do odbioru premii.

Cennik usług Banku Millennium.

Bank Millennium regularnie oferuje konkurencyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Aktualnie stawka wynosi 2,7% (do 100 tys. zł, przez 100 dni).

Obecna promocja konta oszczędnościowego trwa do 7 września br. Wystarczy tuż przed jej końcem wycofać środki z banku i wrócić z nimi po weekendzie, aby później "przeskoczyć" do kolejnej edycji i praktycznie stale korzystać z podwyższonego oprocentowania.

Aktualizacja 8 września.

Faktycznie bank ponownie zaoferował od dziś ponownie 2,7% (do 100 tys. zł, przez 100 dni).

Osobiście posiadam konto w Millennium właśnie ze względu na konto oszczędnościowe (również walutowe) i do tej pory nie miałem problemów z tym bankiem. Dlatego sądzę, że warto przetestować bank i przy okazji zgarnąć proste 200 zł.