poniedziałek, 19 sierpnia 2019

4% na koncie oszczędnościowym w Nest Banku w limitowanej promocji

Wystartowała promocja dla nowych klientów Nest Banku, w której bank oferuje przez pół roku 4% na koncie oszczędnościowym (do 20 tys. zł, przez pół roku). Dodajmy do tego Lokatę Witaj na 4% (do 10 tys. zł, przez 3 miesiące lub 6 miesięcy z wpływem wynagrodzenia), Skarbonkę na 3% (do 5 tys. zł, przez pół roku) oraz długoterminowy program Nest Rodzinne Oszczędności. Razem powstanie interesujący zestaw dla oszczędzających.

[PROMOCJA ZAKOŃCZONA]

Co ważne, zarówno konto osobiste, jak też wydana do niego karta debetowa, są bezwarunkowo darmowe.


Kto może wziąć udział w promocji?

Nowy klient, który od co najmniej dwóch lat nie posiada konta w Nest Banku.

Jakie są zasady?

1. Do końca sierpnia br. złóż wniosek o założenie Nest Konta wraz z kartą debetową i kontem oszczędnościowym. Następnie do 13 września br. zawrzyj umowę z bankiem.

Uwaga! Promocja jest mocno limitowana i bank przyjmie w niej tylko 500 wniosków, więc kto chce skorzystać z oferty, nie powinien zwlekać.

Aktualizacja.

Przyjmowanie wniosków zakończy się 30 sierpnia o godz. 15:30.


2. Bank podwyższy oprocentowanie konta oszczędnościowego do 4% (do 20 tys. zł) w każdym miesiącu, w którym:

a) zapewnisz sobie wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 1000 zł (pierwszy wpływ musi nastąpić najpóźniej 15 października br.);

b) wykonasz płatności kartą debetową za min. 500 zł.

Jeżeli nie spełnisz tych warunków, oprocentowanie konta wyniesie 2%. Promocyjne 4% obowiązuje do końca lutego 2020 r.

Jako wynagrodzenie bank akceptuje również umowy zlecenia, emerytury, renty czy świadczenia z tytułu programu "Rodzina 500+". W razie wątpliwości bank może zażądać dokumentu potwierdzającego otrzymywane wynagrodzenie.

Z akceptowanych płatności kartą wyłączone są gry hazardowe czy wymiana walut (w tym wirtualnych).

Więcej szczegółów:

Regulamin promocji.

POZOSTAŁE KORZYŚCI

Po założeniu konta osobistego w ciągu 30 dni mamy prawo założyć Lokatę Witaj na 4% (do 10 tys. zł) na 3 miesiące bezwarunkowo lub na 6 miesięcy, o ile na konto co najmniej raz wpłynie wynagrodzenie w wysokości min. 1000 zł.  Oznacza to, że dzięki wpływom wynagrodzenia łącznie z kontem oszczędnościowym możemy ulokować do 30 tys. zł na 4% na pół roku.

W lipcu pojawiła się w banku Nest Skarbonka na 3% (do 5 tys. zł, przez 6 miesięcy). To konto wyklikamy sobie samodzielnie w bankowości internetowej.

Dla osób oszczędzających długoterminowo przeznaczono program Nest Rodzinne Oszczędności.

Poza tym bank w tym momencie oferuje lokaty na nowe środki powyżej średniej rynkowej - na przykład 2,5% na 6 miesięcy.

Dołóżmy do tego fakt, że konto osobiste razem z kartą debetową są bezwarunkowo darmowe.

Tabela opłat i prowizji Nest Banku.

Wypada tylko żałować, że bank mocno ogranicza kwotowo konta i lokaty z oprocentowaniem rzędu 3-4%. No i jeszcze stawia dodatkowe warunki, jak wpływ wynagrodzenia czy transakcje kartą.

Jednak w sumie otrzymujemy solidny zestaw, który należy docenić w czasach, kiedy banki zasadniczo tną oprocentowanie depozytów. Oszczędzający powinni znaleźć coś dla siebie w aktualnej ofercie banku.