niedziela, 21 lipca 2019

Ponownie 2,7% na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium + 300 zł premii dla nowych klientów

Zgodnie z naszymi oczekiwaniami dziś Bank Millennium uruchomił kolejną edycję promocji Konta Oszczędnościowego Profit na 2,7%. Stawka obowiązuje przez 100 dni od pierwszej wpłaty nowych środków do 100 tys. zł (1,4% powyżej tej kwoty). Do promocji możemy przystąpić do 7 września br.

Przypomnę, że nowi klienci mogą dodatkowo zgarnąć nawet 300 zł premii za założenie konta osobistego i spełnienie prostych warunków.


Dużym plusem Banku Millennium jest przewidywalność. Ponownie zadziałał prosty mechanizm wyczyszczenia sald w banku przed weekendem, o czym przypominałem w czwartek rano na Twitterze.

Regulamin promocji konta oszczędnościowego.

Teraz możemy znowu wracać z pieniędzmi do banku i praktycznie bez przerwy korzystać z 2,7%.

Jeżeli natomiast nie posiadacie konta osobistego w Millennium i nigdy wcześniej nie otrzymaliście w banku premii pieniężnej w promocji na start, zachęcam do przyjrzenia się kończącej się niedługo promocji:

Do 300 zł za założenie konta w Banku Millennium >>


KONTA OSZCZĘDNOŚCIOWE W INNYCH BANKACH

W pozostałych bankach znacznie trudniej przewidzieć, kiedy warto wycofać pieniądze, aby znowu korzystać z wyższej stawki oprocentowania na koncie oszczędnościowym albo jest ona tylko jednorazowa dla nowych klientów.

Tego typu promocję oferuje Bank Pekao - 3% na koncie oszczędnościowym przez 180 dni od otwarcia (do 30 tys. zł). Do tego bank dorzuca 100 zł premii za założenie konta osobistego  - więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Z kolei do końca bieżącego roku zyskamy 3% na koncie oszczędnościowym w Alior Banku (z górnym limitem 20 tys. zł) jako jednej z korzyści wybranej do Konta Jakże Osobistego.

Kolejny bank ze stawką 3% na koncie oszczędnościowym (przez pierwsze 4 miesiące, do 50 tys. zł) to Credit Agricole.

Jeżeli chcecie ulokować nieco więcej środków, to nieoficjalnie podaję, że jutro ruszy nowa, czteromiesięczna promocja konta oszczędnościowego na 3% w Getin Banku. Stawka 3% ma obowiązywać dla kwoty do 200 tys. zł (2% ponad 200 tys. zł do 400 tys. zł), a na dzień badania salda wyznaczono 15 lipca br.

Natomiast cały czas uważam, że warto również posiadać konto oszczędnościowe w Millennium, ponieważ da się tu "rolować" środki i korzystać z 2,7% praktycznie non stop. Wystarczy tylko pamiętać, żeby w odpowiednim momencie wycofać pieniądze z banku - tym razem istotną datą będzie piątek 6 września.

Aktualnie posiadam tu puste konto. Dlatego mogę wracać już w poniedziałek i ponownie bank będzie naliczał 2,7% w skali roku.


Natomiast w przypadku Getinu znacznie trudniej o takie przewidywania. Z tego powodu trzymam oszczędności w obydwu bankach, choć Getin zwykle oferuje nieco wyższe oprocentowanie.