niedziela, 26 maja 2019

Nadal 2,7% na koncie oszczędnościowym + ostatnie chwile na 200 zł w Banku Millennium

Bank Millennium nie zawiódł i dziś ponownie zaoferował 2,7% na koncie oszczędnościowym. Przy okazji przypominam, że tylko do poniedziałku 27 maja włącznie nowy klient może zyskać 200 zł za założenie konta osobistego i spełnienie prostych warunków.


2,7% NA KONCIE OSZCZĘDNOŚCIOWYM PROFIT

Ruszyła już 14. edycja promocji Konta Oszczędnościowego Profit. Bank oferuje 2,7% (do 100 tys. zł, 1,4% powyżej 100 tys. zł) przez 92 dni dla nowych środków. Do promocji możemy przystąpić do 20 lipca br.

Regulamin promocji.

Co prawda znajdziemy banki z nieco wyższą stawką oprocentowania, ale zaletą Banku Millennium jest przewidywalność.

Wystarczy tuż przed końcem kolejnej edycji promocji wycofać środki z banku i wrócić z nimi po weekendzie, aby w praktyce cały czas korzystać ze stawki 2,7%.

Tym razem datą graniczną będzie piątek 19 lipca - proponuję ustawić sobie przypomnienie w jakimś elektronicznym kalendarzu.


W innych bankach trafić jest z tym znacznie trudniej, a na dodatek na przykład Alior Bank obniżył stawkę na Koncie Mocno Oszczędnościowym z 2,7 na 2,5%. Szkoda tez BGŻOptima, w której płaci się na koncie oszczędnościowym zaledwie 0,7% i na dodatek wycofano Lokatę Bezkarną na 3,5%.

Minusem Millennium jest na pewno górny limit dzienny w bankowości internetowej wynoszący tylko 50 tys. zł.

W tym momencie dla kwot powyżej 10 tys. zł najwyższą stawkę proponuje Getin Bank: 3,2% (do 400 tys. zł, przez 4 miesiące, wymagane zgody marketingowe), a konto oszczędnościowe otwieramy razem z kontem osobistym Proste Zasady (za darmo pod warunkiem wykonania w miesiącu jednej płatności kartą lub BLIKIEM).

Więcej kont oszczędnościowych i lokat znajdziecie w comiesięcznym zestawieniu.

Aktualnie korzystam zarówno z Getinu jak też i Millennium.

W tym drugim przypadku zacząłem od premii we wcześniejszej akcji promocyjnej:


Po kilkunastu miesiącach użytkowania Millennium nie mam wobec niego jakichś większych zastrzeżeń (na plus aplikacja mobilna). Dodatkowo zdarza mi się korzystać z jego oferty kont oszczędnościowych w walutach obcych (euro i USD).

Konto Oszczędnościowe Profit służy mi jako dodatkowa skarbonka.

Tutaj założysz Konto Oszczędnościowe Profit na 2,7% >>