poniedziałek, 27 maja 2019

HIT! Ulokuj 5 tys. zł na 6,2% w Toyota Bank

Wystartowała promocja, w której w zamian za założenie rocznej Lokaty Standard na 2,5% w Toyota Bank otrzymamy premię 150 zł.

[Aktualizacja 4 czerwca godz. 12:00

PRZYJMOWANIE WNIOSKÓW W PROMOCJI ZOSTAŁO ZAKOŃCZONE

Aktualizacja 5 czerwca godz. 8:00

Nadal działa sama strona promocji pod tym adresem, więc możecie próbować się tam rejestrować i postępować zgodnie z procedurą opisaną poniżej.

]

Minimalna kwota lokaty wynosi 5 tys. zł (maksymalna 70 tys. zł), co oznacza, że razem z premią po roku zyskamy w sumie 251,25 zł netto (101,25 zł odsetek i 150 zł premii). Odpowiada to lokacie na aż 6,2% brutto w skali roku (ponad 5% netto). W dzisiejszych czasach to bardzo dobra oferta depozytowa.


Kto może przystąpić do promocji?

Nowy klient, który nie posiada i nie posiadał konta ani lokaty w Toyota Bank po 1 stycznia 2018 r.

Jakie są zasady promocji?

1. Najpóźniej do 23 czerwca br. zarejestruj się na stronie promocji, podając swój adres mailowy.


2. Na wskazany adres przyjdzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym i hasłem do zalogowania się na stronie promocji. Po kliknięciu w link przeniesiesz się na stronę promocji i tam zalogujesz swoim adresem mailowym oraz hasłem przysłanym na maila.

Mail przychodzi z adresu kontakt@zgarnijpremie.pl. Jeśli go nie widzisz w skrzynce odbiorczej, sprawdź inne foldery poczty, w tym "spam".

3. Następnie złóż wniosek o otwarcie Lokaty Standard na 2,5% na 12 miesięcy za kwotę minimum 5 tys. zł (maksymalnie 70 tys. zł).

Pamiętaj o wyrażeniu zgód marketingowych dla banku i podmiotów z nim współpracujących oraz o ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi w zakresie promocji (chodzi o możliwość wypłacenia premii przez Bankiera/Bonnier Business Polska).

4. W ciągu kilku kolejnych dni zadzwoni do Ciebie konsultant banku i ustali wizytę kuriera (prawdopodobnie z firmy TNT), za którego pośrednictwem podpiszesz umowę z bankiem.

[Aktualizacja 29 maja.

Uwaga! Ze względu na bardzo duże zainteresowanie ofertą proszę o cierpliwość w oczekiwaniu na telefon z banku. Na pewno zadzwonią.]

5. Bank potwierdzi zawarcie umowy SMS-em, w którym wyśle też hasło do bankowości internetowej Toyoty (login znajdziesz w papierowej umowie, którą zostawi Ci kurier).

6. Po zalogowaniu się do Toyoty znajdziesz numer rachunku, na który przelejesz pieniądze na promocyjną Lokatę Standard. Masz na to czas najpóźniej do 12 lipca br. (dokładny termin zależy od momentu złożenia wniosku o lokatę).

7. Organizator powiadomi mailem o przyznaniu premii do 30 kwietnia 2020 r., o ile nie zerwiemy lokaty przed upływem 270 dni.

Termin jest na tyle odległy, że proponuję sobie ustawić jakąś elektroniczną "przypominajkę" z datą 30 kwietnia, aby sprawdzić w przyszłym roku, czy przyszedł mail i zareagować.

8. W mailu znajdzie się link do kliknięcia, aby następnie podać dane rachunku do przelewu premii. Premia 150 zł zostanie wypłacona w ciągu kolejnych 14 dni roboczych.

Regulamin promocji.

Jak widać - premię 150 zł otrzymamy jeszcze przed zakończeniem lokaty.

Uwaga! To nie jest wpis sponsorowany przez nikogo. Po prostu uznałem tę promocję za korzystną dla Czytelników. Natomiast wpis zawiera linki afiliacyjne, czyli otrzymam wynagrodzenie za założone przez Was lokaty, jeśli spełnicie warunki promocji. Z góry dziękuję!

CZY TO SIĘ OPŁACA? 

Uważam, że tu nie ma co się specjalnie zastanawiać i po prostu trzeba korzystać z tej promocji, o ile nie wyklucza nas jakaś karencja. Bank nie wymaga zakładania konta, ani nie stawia jakichś specjalnych dodatkowych wymogów (poza zwyczajowymi zgodami marketingowymi).

Na pewno wygodniejszy byłby sam przelew i brak konieczności spotykania się z kurierem.

Oczywiście milej byłoby ulokować zdecydowanie więcej niż 5 tys. zł na 6,2% (ewentualnie możemy wesprzeć się rodziną ;-). Jednak przy obecnym oprocentowaniu w innych bankach to raczej tylko pobożne życzenia i po prostu korzystajmy z tego, co teraz najlepsze na rynku lokat.

Na koniec zaznaczę, że depozyty w Toyota Banku do równowartości 100 tys. euro podlegają ochronie Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.