poniedziałek, 15 kwietnia 2019

Proste 200 zł za założenie konta w Banku Millennium powraca

Bank Millennium ponownie wystartował z promocją, w której oferuje proste  200 zł w zamian za założenie konta osobistego i spełnienie łatwych warunków. Dodatkowo Millennium pozwala również na stałe korzystanie z 2,7% na koncie oszczędnościowym.Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów banku, którzy w momencie startu nie są klientami Millennium, ani nigdy wcześniej nie otrzymali premii za założenie Konta 360º lub Konta 360º Student - szczegółowa definicja znajduje się w regulaminie.

Co należy zrobić, aby otrzymać 200 złotych?

1. Najpóźniej do 27 maja br. złóż wniosek o otwarcie konta osobistego z kartą debetową i zawrzyj umowę z bankiem do końca maja br.

Przy składaniu wniosku pamiętaj o zaznaczeniu zgód marketingowych dla banku i podmiotów z nim współpracujących.

2. Do końca maja br. zainstaluj i aktywuj aplikację mobilną.

3. W każdym z następujących miesięcy: czerwiec, lipiec i sierpień zapewnij sobie na konto założone w promocji wpływy po minimum 1 000 zł - akceptowane są również przelewy własne z konta w innym banku.

4. Równocześnie w czerwcu, lipcu i sierpniu wykonaj co najmniej po jednej płatności kartą debetową wydaną do promocyjnego konta lub BLIK-iem na dowolną kwotę.

Zwracam uwagę, że Konto 360º jest bezpłatne, o ile wpłynie na nie w danym miesiącu co najmniej 1 000 zł oraz wykonamy przynajmniej jedną płatność kartą lub BLIK-iem. W takim razie spełniając warunki bezpłatności konta kwalifikujemy się do otrzymania premii.

Premia 200 zł zostanie wypłacona na konto założone w promocji do 20 września br.


Regulamin promocji.

Przy składaniu wniosku mamy do wyboru Konto 360° lub Konto 360° Student (dla osób w wieku 18-26 lat, nie trzeba być studentem).

Konto 360° Student wymaga tylko jednej płatności w miesiącu kartą lub BLIK-iem. Aby otrzymać nagrodę w tej promocji, należy pamiętać o wpływach po 1 000 zł w czerwcu, lipcu i sierpniu.

Cennik usług banku (konto).

Cennik usług banku (karty debetowe).

KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE PROFIT NA 2,7%

Bank Millennium regularnie oferuje 2,7% na koncie oszczędnościowym. Aktualna edycja promocji trwa do 25 maja (do 100 tys. zł, 1,4% powyżej 100 tys. zł, nowe środki, przez 92 dni).

Wystarczy tuż przed końcem danej edycji promocji konta oszczędnościowego wycofać pieniądze z Millennium i wrócić po weekendzie, aby praktycznie cały czas korzystać z 2,7%.

Regulamin aktualnej promocji konta oszczędnościowego.

PODSUMOWANIE

Bank Millennium po raz kolejny organizuje prostą promocję, w której w łatwy sposób możemy zyskać 200 zł i przy okazji przetestować ten bank.

Osobiście skorzystałem również z takiej okazji i otrzymałem nieco niższy bonus, czyli 150 zł.


Do tej pory nie zamknąłem konta w Millennium, ponieważ regularnie korzystam z konta oszczędnościowego, również walutowego (obecna stawka w promocji to 1,2% dla USD i 0,4% dla euro). Minusem banku jest standardowe ograniczenie przelewów zewnętrznych do maksymalnej kwoty 50 000 zł.

Załóż konto w Banku Millennium i zgarnij łatwe 200 zł >>