środa, 17 kwietnia 2019

400 zł na zakupy na Allegro + darmowa karta kredytowa Citi SImplicity

Wystartowała promocja, w której Citibank oferuje voucher 400 zł na zakupy w serwisie Allegro w zamian za przetestowanie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity.


Promocję skierowano do osób, które nie posiadają karty kredytowej w Citi co najmniej od 1 stycznia 2017 r.

Bank wymaga, aby składający wniosek ukończył 18 lat i posiadał dochód netto co najmniej 1 200 zł netto miesięcznie (minimum 3 miesiące zatrudnienia w obecnej firmie). Dla prowadzących działalność gospodarczą - wynagrodzenie min, 2 500 zł netto miesięcznie oraz co najmniej 2 lata działalności.

Jak zyskać 400 zł na zakupy na Allegro i darmową kartę kredytową Citi Simplicity?

1. Do końca lipca br. złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity.

Przy wypełnianiu wniosku może być potrzebny skan obydwu stron dowodu tożsamości i dołączenie potwierdzenia zarobków (na przykład potwierdzenie przelewu z wynagrodzeniem).


2. Po otrzymaniu karty zaloguj się przynajmniej raz do serwisu bankowości internetowej Citibank Online (masz na to 3 miesiące od podpisania umowy o kartę).

3. Wykonaj transakcje kartą łącznie na kwotę co najmniej 1 500 zł (akceptowane są zarówno tradycyjne sklepy i placówki usługowe, jak też internetowe). Masz na to czas do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawierasz umowę o kartę.

Przykładowo - zawierasz umowę w kwietniu, masz czas do końca lipca.

4. Do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki, otrzymasz wiadomość o przyznaniu nagrody w skrzynce odbiorczej w bankowości Citibank Online. Voucher w postaci kodu zostanie przekazany w ten sam sposób w ciągu 60 dni (powinien przyjść wcześniej).

Możesz go wykorzystać jednorazowo w serwisie Allegro w ciągu kolejnych 12 miesięcy.  Dlatego najlepiej wybrać sobie coś nieco droższego lub opłacić voucherem koszyk zakupów.

Tutaj złożysz wniosek o kartę w promocji z voucherem 400 zł:


Regulamin promocji.

Regulamin kart podarunkowych serwisu Allegro.

Regulamin kart kredytowych Citibank.

Tabela opłat i prowizji.

Karta Citi Simplicity jest całkowicie bezpłatna. W takim razie ktoś zapyta: gdzie tkwi haczyk?

Bank zarabia na klientach, którzy nie spłacają w całości zadłużenia z wyciągu. Jeśli nie masz w sobie tyle dyscypliny, aby to robić, nie korzystaj z tego produktu finansowego.

Jeśli natomiast wiesz, jak działa karta kredytowa i sprawnie zarządzasz swoimi finansami, możesz zyskać w prosty sposób dodatkowe kilkaset złotych.

400 zł na zakupy na Allegro + darmowa karta Citi Simplicity >>