niedziela, 24 marca 2019

Ostatnie chwile na łatwe 200 zł w Banku Millennium + trik podnoszący oprocentowanie lokat

Trwają ostatnie godziny łatwej promocji w Millennium, w której za założenie konta i spełnienie prostych warunków bank oferuje premię 200 zł. Dodatkowo możemy regularnie korzystać z konta oszczędnościowego na 2,7% (do 100 tys. zł).


[Aktualizacja - poniedziałek 25 marca

Bank zdecydował o przedłużeniu promocji o dwa dni do środy 27 marca (włącznie).]

Promocję skierowano do osób, które aktualnie nie posiadają żadnego produktu Millennium, ani wcześniej nie otrzymały żadnej premii na start.

Co należy zrobić, aby zyskać 200 zł?

1. Najpóźniej do godz. 23:59 w poniedziałek 25 marca w środę 27 marca złóż wniosek o otwarcie konta wraz z kartą debetową na stronie promocji.

Przy składaniu wniosku zaznacz zgody marketingowe dla banku i podmiotów z nim współpracujących.


2. Do końca marca br. zawrzyj umowę z bankiem (za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku) oraz aktywuj aplikację mobilną.

3. W kwietniu, maju i czerwcu zapewnij sobie wpływy po tysiąc złotych na konto oraz w każdym z tych miesięcy wykonaj po minimum jednej płatności kartą debetową lub BLIK-iem na dowolną kwotę.

Bank akceptuje jako wymagane wpływy również nasze przelewy z dowolnego innego banku.

Jeśli spełnisz te warunki, bank przeleje premię 200 zł na Twoje konto założone w promocji najpóźniej do 16 lipca br.

Regulamin promocji.

Konto 360º jest całkowicie bezpłatnie, o ile w danym miesiącu wpłynie na nie 1 000 zł i wykonamy przynajmniej jedną transakcję kartą lub BLIK-iem. W takim razie w promocji spełniamy warunek bezpłatności konta i w zamian otrzymujemy bonus 200 zł.

Po otrzymaniu bonusu możemy oczywiście zamknąć konto. Sam jednak tego nie zrobiłem, ponieważ stale korzystam z konta oszczędnościowego na 2,7%.

KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE PROFIT NA 2,7%

Bank Millennium od dłuższego czasu stale oferuje 2,7% (do 100 tys. zł, dla nowych środków przez 92 dni od pierwszego wpływu) na Koncie Oszczędnościowym Profit. Aktualna edycja promocji trwa do 30 marca br.

W takim razie znowu powinien sprawdzić się wcześniej stosowany sposób, czyli najpóźniej do piątku 29 marca przelewamy środki z Banku Millennium do innego banku i możemy wracać już po najbliższym weekendzie.

Pamiętajmy o dziennym limicie przelewów na zewnątrz: 50 tys. zł. Jeśli posiadasz więcej środków, podziel operację na kilka dni.

Sam dokładnie tak zrobię i przekonamy się w niedzielę 31 marca, czy trik znowu zadziała.

Aktualizacja 31 marca

Zgodnie z przewidywaniami dziś zaczęła się nowa edycja promocji konta oszczędnościowego w Millennium: 2,7% przez 92 dni dla nowych środków, do 100 tys. zł.

TRIK PODNOSZĄCY OPROCENTOWANIE LOKAT

Ostatnio spadły stawki oprocentowania lokat w Idei i Getin Banku. Dlatego podsuwam sposób, jak uzyskać lepszą ofertę.

Kilka razy pokazywałem go na Twiterze (przykład), ale nie każdy korzysta z tego medium.

Obydwa banki Leszka Czarneckiego starają się zatrzymać środki klientów, więc przy próbie przelewu do innego banku w wysokości minimum 10 tys. zł oferują lokaty z wyższym oprocentowaniem.

Niestety, prawdopodobnie nie każdemu, więc należy ten trik przetestować samodzielnie. No i oczywiście musimy posiadać konta w tych bankach, a nie tylko same lokaty.

W przypadku Idea Banku najwyższą stawkę otrzymamy, kiedy wysyłamy pieniądze do... Getinu: 3,5% na trzymiesięcznej Lokacie Zawrotnej (regulamin).


Jeżeli chcemy przelać pieniądze do Banku Millennium, oferta spada do nietypowej stawki... 3,26%
(regulamin).


W przypadku BGŻ Optimy schodzimy już do 2,9% (regulamin).


A jeśli przelewamy środki do PKO BP czy Eurobanku, Idea w ogóle nie proponuje Lokaty Zawrotnej (przynajmniej mi).

Kto nigdy nie był wcześniej klientem Idei, najlepiej niech zacznie od trzymiesięcznej Lokaty Happy na 4% (od 500 zł do 20 tys. zł).

Getin Bank nie jest już tak hojny w przypadku lokat dla osób próbujących przelać pieniądze do innego banku. Tak naprawdę obecnie najbardziej opłaca się trzymiesięczna Lokata Mobilna na 4%  (od 500 zł do 20 tys. zł) dostępna po instalacji aplikacji oraz konto oszczędnościowe na 3,4% (otwierane razem z kontem osobistym - z opłat zwalnia jedna transakcja kartą w miesiącu).

Najwięcej proponuje przy przelewie do Idei: 3,1% na trzymiesięcznej Lokacie Specjalny Procent.


Dla pozostałych banków Getin oferuje taką samą stawkę: 3%.

Na koniec jeszcze raz powtórzę, że w poszczególnych przypadkach oferta tych banków może się różnić i sprawdźcie sami, jak jest u Was.