wtorek, 8 stycznia 2019

Powraca łatwe 200 zł za założenie konta w Banku Millennium

Jednym z hitów ubiegłego roku stała się prosta promocja Banku Millennium, w której mogliśmy zyskać 200 zł w gotówce.

[UWAGA! PROMOCJA ZAKOŃCZONA.]

Właśnie ruszyła jej kolejna edycja - w skrócie bank wypłaci 200 zł premii w zamian za założenie konta, instalację aplikacji mobilnej i... spełnienie warunku bezpłatności konta.


Do promocji może przystąpić osoba, która w dniu startu, czyli 8 stycznia 2019 r. nie jest klientem banku, ani nie posiada żadnych jego produktów (w tym jednostek uczestnictwa TFI Millennium). Dodatkowo wykluczono z udziału byłych klientów, którzy kiedykolwiek brali udział w promocji na start Konta 360° lub Konta 360° Student (zarówno organizowanych przez bank jak też podmioty zewnętrzne).

Jakie są zasady?

Bardzo proste.

1. Najpóźniej do 28 stycznia br. złóż wniosek o otwarcie konta osobistego w Banku Millennium wraz z kartą debetową.

Przy składaniu wniosku wyraź zgody marketingowe dla banku i podmiotów z nim współpracujących.


2. Do końca stycznia br. zawrzyj umowę z bankiem (za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku).

3. W lutym (nie wcześniej!) zainstaluj i aktywuj aplikację mobilną banku. W tym samym miesiącu wykonaj jedną płatność kartą lub BLIK-iem oraz zapewnij sobie łączne wpływy na konto minimum 1 000 zł (mogą być przelewy własne z innego banku).

W zamian bank nagrodzi Cię bonusem 50 zł wypłaconym do 18 marca br.

4. W marcu i kwietniu zapewnij sobie wpływy na konto po 1 000 zł w każdym z miesięcy i wykonaj co najmniej jedną transakcję kartą debetową lub BLIK-iem w obydwu miesiącach.

Jeśli to zrobisz, bank prześle kolejny bonus 150 zł, najpóźniej do 20 maja br.

Regulamin promocji.

W sumie instalujemy aplikację mobilną oraz zapewniamy sobie bezpłatność Konta 360°, a w zamian otrzymujemy 200 zł premii.  Brzmi sensownie?

Osobiście założyłem konto w Millennium w zeszłym roku w podobnej akcji z nieco niższą premią (150 zł).


Jestem zadowolony z banku. Jedynie nie podoba mi się w nim dzienny, górny limit przelewów zewnętrznych (50 tys. zł). Mógłby wynosić on na przykład 200 tys. zł.

Konto 360º jest całkowicie bezpłatne o ile w danym miesiącu wykonamy przynajmniej jedną płatność kartą lub BLIK-iem oraz na konto wpłynie w miesiącu co najmniej 1 000 zł (akceptowane są również przelewy własne z innego banku).

Osoby w wieku 18-26 lat mogą wybrać Konto 360º Student. W tym przypadku konto jest darmowe, jeśli wykonasz w miesiącu jedną transakcję kartą lub BLIK-iem. Dla potrzeb promocji należy dodatkowo pamiętać o wpływach po 1 000 zł w lutym, marcu i kwietniu.

Cennik usług banku (konto).

Cennik usług banku (karty).

2,7% NA KONCIE OSZCZĘDNOŚCIOWYM PROFIT

Bank Millennium regularnie wznawia promocję konta oszczędnościowego, na którym aktualnie oferuje 2,7% dla nowych środków (przez 92 dni, do 200 tys. zł).

Obecna edycja trwa do soboty 12 stycznia. Kolejna powinna zacząć się w niedzielę 13 stycznia (tak przynajmniej było do tej pory).

Dlatego posiadacze Konta Oszczędnościowego Profit powinni wyzerować saldo w Millennium najpóźniej do piątku 11 stycznia.

Proszę pamiętać o limicie przelewów zewnętrznych 50 tys. zł dziennie. Przy większej kwocie operację należy rozłożyć na kilka dni.

Sam już tak zrobiłem i liczę, że w poniedziałek 14 stycznia będę mógł wrócić z pieniędzmi i skorzystać z nowej edycji.

Jeżeli szukacie kont oszczędnościowych z wyższym oprocentowaniem, zapraszam do styczniowego zestawienia najlepszych lokat i kont oszczędnościowych.

Aktualizacja 13 stycznia.

Zgodnie z oczekiwaniami Bank Millennium ponownie uruchomił promocję Konta Oszczędnościowego Profit na 2,7% (do 100 tys. zł, nowe środki, promocja do 30 marca br.).

A co do samej promocji z bonusem 200 zł - jej zasady nie są zbyt skomplikowane i warto rozważyć udział, o ile wcześniej już nie uczestniczyłeś w podobnej akcji w tym banku.