niedziela, 13 stycznia 2019

2,7% ponownie na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium oraz premia 200 zł

Bank Millennium nie zawiódł i znowu zaoferował 2,7% na Koncie Oszczędnościowym Profit. Dodatkowo nowi klienci mogą zyskać łatwe 200 zł w promocji - szczegóły znajdziecie tutaj.


Promocja dotyczy nowych środków wpłaconych do Millennium po 12 stycznia br. Obejmuje ona kwotę do 100 tys. zł (1,4% powyżej) i potrwa przez 92 dni od pierwszego wpływu nowych środków. Do promocji możemy przystąpić do 30 marca br.

2,7% na koncie oszczędnościowym + 200 zł premii >>W takim razie osoby, które "wyczyściły" saldo w banku przed weekendem, mogą śmiało już wracać z pieniędzmi do Millennium.

Pamiętajmy, że nasza indywidualna promocja konta oszczędnościowego w Millennium ma nieco inne terminy - moja na przykład trwa do 12 marca br.


Dopiero po jej zakończeniu "przeskoczę" do kolejnej, czyli tej, która zaczęła się dziś w banku. Dokładne, indywidualne daty znajdziemy po zalogowaniu się do banku w zakładce "promocja" przy koncie oszczędnościowym.

Zasadniczo plusem Millennium jest przewidywalność, czyli łatwo przerzucać środki tak, aby ciągle były one oprocentowane wyżej od średniej (aktualnie na 2,7%). Tym razem istotną datą będzie piątek 29 marca br. Do tego dnia należy znowu przelać pieniądze do innego banku, aby wrócić po weekendzie i dalej korzystać z wyższego oprocentowania.

Dlatego rozsądne jest posiadanie w rezerwie przynajmniej jeszcze jednego konta oszczędnościowego w innym banku. Jeśli szukacie najwyżej oprocentowanych (powyżej 2,5%), zapraszam do styczniowego zestawienia (przykładowo mamy dostępne Konto Mocno Oszczędnościowe w Alior Banku na 2,7%, które nie wymaga zakładania konta osobistego).

Regulamin promocji na nowe środki.

Oprocentowanie (cennik usług).

Konto Oszczędnościowe Profit jest oczywiście bezpłatne i zakładamy je razem z kontem osobistym. W danym miesiącu mamy do dyspozycji jeden darmowy przelew, kolejne kosztują po 7,5 zł.

Najpopularniejsze w Millennium konto osobiste 360º wymaga jednej płatności kartą lub BLIK-iem w miesiącu oraz miesięcznych wpływów zewnętrznych min. 1 000 zł (akceptowane są również nasze przelewy z konta w innym banku). Po spełnieniu tych warunków konto jest bezpłatne.

Prowizje i opłaty (konta).

Prowizje i opłaty (karty debetowe).

Aktualnie najsensowniej otworzyć to konto w promocji z premią 200 zł - szczegóły. Premię łatwo zdobyć, ponieważ w praktyce wystarczy spełniać warunki bezpłatności konta osobistego oraz w lutym zainstalować aplikację mobilną banku i zalogować się do niej.