wtorek, 9 października 2018

Proste 200 zł za założenie konta w Banku Millennium, czyli bestseller powraca

Wystartowała kolejna edycja promocji Banku Millennium, która cieszy się wielkim powodzeniem: w zamian za założenie konta i spełnienie prostych warunków bank oferuje premię 200 zł w gotówce.

W największym skrócie wystarczy zainstalować u siebie aplikację mobilną banku i w dwóch kolejnych miesiącach spełnić warunki bezpłatności konta, aby otrzymać bonus 200 zł.


Pora na szczegóły.

Do promocji mogą przystąpić nowi klienci Banku Millennium, którzy aktualnie nie posiadają żadnego produktu banku ani w przeszłości nie brali udziału w akcjach z bonusami.

Zasady są bardzo proste.

[PROMOCJA ZAKOŃCZONA]

1. Najpóźniej do 26 listopada br. złóż wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową i zawrzyj umowę z bankiem do 30 listopada br.

Pamiętaj, aby podczas składania wniosku wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych dla banku oraz podmiotów z nim współpracujących.


2. Najpóźniej do 5 grudnia br. zainstaluj aplikację mobilną banku. W grudniu br. i styczniu 2019 r. zapewnij sobie wpływy na konto po 1 000 zł w obydwu miesiącach (mogą być przelewy własne z innego banku) oraz w każdym z tych miesięcy wykonaj po jednej płatności kartą debetową lub BLIK-iem. I to wszystko.

Dodam, że tego tysiąca złotych, który wpływa na konto, wcale nie trzeba trzymać w banku. Pieniądze mają być zaksięgowane, a potem możemy zrobić z nimi, co nam się tylko podoba. W sumie nawet nie musimy angażować tysiąca, bo można na przykład obrócić mniejszą kwotą kilka razy.

3. Bank przekaże premię 200 zł na konto otwarte w promocji najpóźniej 15 lutego 2019 r.

Do tego czasu należy posiadać aktywne konto.

Regulamin promocji.

Konto 360° jest całkowicie darmowe pod warunkiem wykonania w miesiącu jednej płatności kartą debetową/BLIK-iem i comiesięcznych łącznych wpływów min. 1 000 zł (akceptowane są przelewy własne z innego banku).

W przypadku Konta 360° Student (dla osób w wieku 18-26 lat) wystarczy tylko jedna w miesiącu transakcja kartą lub BLIK-iem. Dla potrzeb promocji trzeba jednak pamiętać o wpływach po 1 000 zł w grudniu i styczniu.

Prowizje i opłaty w Banku Millennium.

Co istotne, bank ciągle wznawia promocję Konta Oszczędnościowego Profit na 2,7% (do 100 tys. zł) i umiejętne z niej korzystanie pozwala na trzymanie pieniędzy na wspomniane 2,7% praktycznie przez cały czas.

Przy okazji przypomnę obecnym klientom Millennium trzymającym środki na koncie oszczędnościowym Profit na 2,7%, aby najpóźniej do najbliższego piątku 12 października wyczyścić salda w banku i wrócić po weekendzie. W ten sposób najprawdopodobniej przeskoczymy do nowej edycji promocyjnych 2,7%.

Aktualizacja 14 października.

Bank Millennium nie zawiódł i ponownie zaoferował 2,7% dla nowych środków na koncie oszczędnościowym. Na dodatek zwiększył górny limit do 200 tys. zł.

Moim zdaniem premia 200 zł jest tu bardzo łatwa do zdobycia, a bank jest całkiem niezły - korzystam z konta i nie mam większych zastrzeżeń. Sam wziąłem udział w podobnej promocji i otrzymałem 150 zł premii:


Tutaj jest 50 zł więcej za podobne warunki. Dlatego warto się schylić po te dwie stówki.


Załóż konto osobiste w Banku Millennium i zgarnij 200 zł premii >>

Uwaga! To nie jest wpis sponsorowany, tylko po prostu wybrałem promocję z premią, którą uznałem za atrakcyjną dla Czytelników. Zawiera on linki afiliacyjne, czyli za założone przez Was konta otrzymam wynagrodzenie. Z góry dziękuję!