sobota, 10 grudnia 2016

Łatwe 120 zł premii + 4% na koncie w BZ WBK + konkurs z nagrodami

Właśnie ruszyła krótka akcja, w której łatwo zdobędziemy 120 zł premii oraz możemy podkręcić oprocentowanie konta do 4% i wygrać jedną z nagród w konkursie.


Promocję skierowano do nowych klientów, czyli osób, które nie posiadały i nie posiadają konta osobistego w złotych w BZ WBK po 5 grudnia 2015 r.

Jak zyskać 120 zł premii?

Najpóźniej do 15 grudnia br. zarejestruj się na stronie promocji.


Wpisujemy imię, nazwisko i adres mailowy oraz akceptujemy regulamin promocji i zgodę na przetwarzanie danych przez organizatora promocji.


Po kliknięciu "zarejestruj się" dostajemy maila z potwierdzeniem i  hasłem do logowania na stronie promocji. Równocześnie automatycznie logujemy się na stronę promocji.

Następnie klikamy "przejdź na stronę banku" i wypełniamy wniosek o otwarcie Konta Godnego Polecenia z kartą debetową Visa Sol.

Karta jest bezpłatna po wykonaniu pięciu transakcji miesięcznie. Brak spełnienia tego warunku oznacza opłatę 4 zł. Jednak z regulaminu promocji wcale nie wynika, że kartę trzeba posiadać w trakcie całej promocji.

Konto otworzymy za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku lub za pośrednictwem kuriera.

Na dole wniosku o konto zaznaczamy akceptację wszystkich oświadczeń.

ŁATWA PREMIA 120 ZŁ

Warunki do uzyskania premii 120 zł są banalnie proste. Wystarczy w każdym z miesięcy styczeń, luty i marzec w 2017 r. zapewnić wpływ na konto minimum 1000 zł.

Może to być przelew własny z innego banku. Nie trzeba tych środków trzymać na koncie.

Do 17 kwietnia 2017 r. organizator powiadomi nas o przyznaniu premii. Potem będziemy mieli czas do 24 kwietnia 2017 r. na zalogowanie się na stronie organizatora i podanie danych do przelewu. Premia 120 zł zostanie przelana na nasze konto do końca kwietnia 2017 r.

4% NA KONCIE GODNYM POLECENIA DO KOŃCA 2017 R.

Jednocześnie bank daje szansę na podkręcenie oprocentowania Konta Godnego Polecenia do 4% aż do końca przyszłego roku.

Aby uzyskać 4%, należy w danym miesiącu wykonać co najmniej 5 transakcji kartą debetową Visa Sol. Wtedy w kolejnym miesiącu na Koncie Godnym Polecenia obowiązuje 4% do kwoty 4000 zł.


Regulamin promocji "Konto z kartą procentuje".

Więcej kont i lokat bankowych znajdziecie w zestawieniu grudniowym.

KONKURS Z NAGRODAMI

Oprócz łatwych 120. zł premii i opcji podniesienia oprocentowania ROR-u do 4% mamy jeszcze możliwość wzięcia udziału w konkursie z  nagrodami.


Uczestnicy wymyślają hasło promujące korzystanie z karty Visa Sol w zimie (maksymalnie 250 znaków). Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie promocji do końca kwietnia 2017 r.

Regulamin promocji

Taryfa opłat i prowizji BZ WBK

PODSUMOWANIE

Moim zdaniem zdobycie bonusa 120 zł jest banalnie proste i dlatego warto zastanowić się nad tematem.

Czy 120 zł to dużo czy mało? Najlepiej porównajmy bonus z lokatą. Aby otrzymać 120 zł odsetek netto, musielibyśmy założyć trzymiesięczną lokatę na 3% w skali roku za ok. 20 tys. zł.

Dla osób w miarę aktywnie posługujących się kartą do rozważenia jest opcja z podkręceniem oprocentowania ROR-u do 4%. No i dla zabawy wymyślamy jakieś hasło w konkursie i może coś nam wpadnie dodatkowo.

>>> Zarejestruj się w promocji i zyskaj łatwą premię 120 zł

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...