środa, 29 czerwca 2016

Nie przegap! Ostatnie godziny promocji z bonusami i dobrym oprocentowaniem

Czerwcowe zestawienie najlepszych lokat i kont bankowych opublikowałem już pod koniec maja, ponieważ podejrzewałem, że 1 czerwca dwumiesięczna Lokata Wakacyjne Oszczędności na 3% w Idea Banku nie będzie dostępna. Tak się faktycznie niestety stało.

W lipcu z lokatami i kontami oszczędnościowymi może być nadal słabo. Dlatego dziś przypominam o kończących się promocjach z bonusami i solidnym oprocentowaniem.

1. Tylko do jutra do północy możemy składać wnioski o Konto Godne Polecenia w BZ WBK na 4% (do 4 tys. zł) z gwarantowanym oprocentowaniem aż do końca czerwca przyszłego roku.

Dodatkowo dostaniemy 100 zł za wykonanie kilku transakcji bezgotówkowych - szczegóły w oddzielnym artykule.
Comperia ogłosiła też konkurs z nagrodami dla kibiców:


Konto Godne Polecenia powinno nieźle działać jako skarbonka. Natomiast ze względu na planowane podwyżki opłat od 1 sierpnia do codziennego użytku średnio będzie się nadawać, choć trzeba przyznać, że BZ WBK organizuje liczne dodatkowe akcje.

Jako alternatywę podsuwam darmowe konto z bezpłatną kartą i kuponem na 40 zł do wykorzystania w PizzaPortal.pl w Banku Smart - LINK do wniosku o Smart Konto z kuponem 40 zł na pizzę.

W sumie da się otworzyć trzy Konta Godne Polecenia na 4% (kolejne dwa rachunki trzeba zamawiać przez stronę banku i wybrać opcję zawarcia umowy za pośrednictwem kuriera). Jednak nawet 12 tys. zł na 4% oznacza spore ograniczenie kwotowe dla większości oszczędzających i dlatego warto rozejrzeć się za jeszcze inną opcją.

2.  Również tylko do jutra do północy trwa promocja Konta 360° w Banku Millennium z premiami od Bankiera i serwisu Fly.pl.


W tym przypadku przez pół roku za bezgotówkowe transakcje kartą debetową otrzymujemy 2% zwrotu (do 30 zł miesięcznie), a za transakcje BLIK-iem aż 5% (do 30 zł miesięcznie) - w sumie da się maksymalnie wycisnąć z tego 360 zł.

Dodatkowo stówkę dorzuca Bankier.pl, a kupon zniżkowy na 100 zł serwis Fly.pl.

Co więcej, otwierający Konto 360° maja prawo do założenia trzymiesięcznej Lokaty Mobilnej na 3,5% (do 10 tys. zł, w tak zwanej rozszerzonej rzeczywistości) oraz otwarcia konta oszczędnościowego na 2,7% (do 100 tys. zł, przez 92 dni, promocja do 2 lipca br.).

Więcej o promocji przeczytasz w oddzielnym wpisie.

Jak te promocje wyglądają na tle rynku, a zwłaszcza innych kont oszczędnościowych?

Niedawno opisałem Zośkę Pro w Idea Banku, ponieważ da się tam wycisnąć ok. 2,7% i nie ma górnego limitu kwoty - inna sprawa, że nie wiadomo, jak długo bank utrzyma te oprocentowanie.

W międzyczasie spadło oprocentowanie Lokaty Bezkarnej z 3,2 na 3% - to wciąż sporo w porównaniu do innych.

KONTA OSZCZĘDNOŚCIOWE

Kliknij w tabelę, aby ją powiększyć
Każdy może sam ocenić atrakcyjność obydwu promocji względem tego, co proponują inne banki.

A na koniec podaję bezpośrednie linki do rejestracji.

1. Załóż Konto Godne Polecenia z bonusem 100 zł

2. Załóż Konto 360° z bonusami do 560 zł

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...