poniedziałek, 15 lipca 2013

Citi rozdaje pieniądze. Warunek? Weź nową kartę kredytową

Pod koniec czerwca informowałem, że Citi Handlowy prowadzi kolejną akcję promocyjną i rozdaje pieniądze (dokładnie mówiąc 200 zł) pod warunkiem, że skorzystasz z groupona za 5 zł i weźmiesz kartę kredytową oferowaną przez bank.

Tymczasem okazuje się (co potwierdziłem na infolinii), że cały czas działa "Premia za Kartę Kredytową Citibank w Internecie" (regulamin), w której mamy do wyboru całą talię kart z bonusami w wysokości 200 i 100 zł.

200 zł premii dla kart kredytowych:

Citiibank Visa Silver, Citibank MasterCard Silver, Citibank Visa Gold, Citibank MasterCard Gold, Citibank Visa Platinum, Citibank MasterCard Platinum

100 zł premii dla kart kredytowych:

Citibank World MasterCard, Citibank Wizz Air World MasterCard, Citibank LOT Visa Silver, Citibank LOT MasterCards Silver, Citibank LOT Visa Gold, Citibank LOT MasterCard Gold, Citibank LOT Visa Platinum, Citibank LOT MasterCard Platinum, Citibank-BP Payback, Citibank-Elle

Jak dostać bonus?


1. Należy wypełnić wniosek w Internecie i musi on zostać zaakceptowany przez bank. Dla każdej karty obowiązują inne warunki, a zwykle najważniejszym kryterium są wpływy z tytułu wynagrodzenia.

2. Z oferty nie mogą skorzystać aktualni posiadacze kart kredytowych w Citi, ani osoby, które miały tam kartę po 1 stycznia 2012 r.

3. W ciągu trzech miesięcy od otwarcia karty należy wykonać co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł.

Co ważne, ofertę można łączyć ze zwolnieniem z opłaty za kartę na rok lub dwa lata.

Dorzucę do tego, że oprócz różnych dodatków dla poszczególnych kart w Citi można opłacać swoje rachunki bezpłatnymi przelewami z karty (po ich zdefiniowaniu na infolinii), czyli zyskujemy dostęp do darmowego kredytu. No i ogólnie plastiki Citi cieszą się z reguły niezła opinią klientów.

Skąd w takim razie wzięła się taka ofensywa banku?

Polacy masowo rezygnują z kart kredytowych. Jeszcze w 2009 r. mieliśmy ich prawie 11 mln, a obecnie liczba spadła do zaledwie 6,3 mln. Taki sam trend jest widoczny w Citi Handlowym. Bank, lider polskiego rynku kart kredytowych, w I kwartale tego roku miał 793 tys. aktywnych kart. Rok wcześniej ta liczba wynosiła 834 tysiące.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...