niedziela, 25 września 2011

Zagrasz w Lotto o 50 mln złotych?

Od 3 września nikt nie trafił "szóstki" w Lotto, więc w najbliższy wtorek zapowiada się rekordowa pula w polskiej historii legalnego hazardu: 50 mln złotych.

Grasz?

Wobec Lotto, ZUSu i innych gier hazardowych mam niezmiennie sceptyczny stosunek, ponieważ zawsze postuluję   "Graj tylko wtedy, kiedy masz przewagę" (dzięki Djoko za US Open).

Wiadomo, że szansa na trafienie "szóstki" wynosi niemal jak 1:14 mln, czyli prędzej nas przejedzie samochód na pasach niż trafimy jackpota, ale któż nie lubi chwilę pomarzyć?

Z tego powodu wciąż na mojego bloga trafiają poszukujący w sieci odpowiedzi na pytanie "Jak wygrać w Dużego Lotka?"

Co prawda Dużego Lotka już nie ma, ale amatorów szybkiego zarobki nigdy nie zabraknie (na nich zawsze można będzie zarobić) i znowu wiele osób głowi się jakie skreślić liczby na wtorek.

Jeżeli założymy, że losowanie jest uczciwe, nie ma to większego sensu i jedynym sposobem, w który możemy pomóc szczęściu to zwiększenie liczby wysłanych kuponów.

Dlatego sam puszczę całe dwa i zapłacę 6 zł podatku od marzeń, ponieważ sądzę, że w Lotto można zagrać tylko w czasie kumulacji i tylko wtedy, gdy te parę złotych nic dla ciebie nie znaczy.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...