środa, 17 sierpnia 2011

Lokata na Wyścigi przejadła się?

Festiwal lokat w grupie banków Leszka Czarneckiego może przyprawić o zawrót głowy i co chwila pojawia się nowa promocja. Tym razem powróciła "Lokata na Wyścigi", ale zauważyłem coś interesującego zarówno na stronie Getin Online:


jak też Open Finance:


Naprawdę nikt jeszcze nie założył żadnej lokaty ani tu, ani tam? A może chodzi o zebranie jak największej kwoty i poprawę współczynników grupy Getinu?

Przypomnę, że w grupie lokat czteromiesięcznych króluje teraz "Lokata Sierpnia" z Getin Banku, ale wymaga ona pofatygowania się do placówki.

Zainteresowanym Lokatą na Wyścigi podaję optymalne wielkości paczek lokat. Dla Getin Banku wynosi ona 1027,24 1027,74 zł, a dla Open Finance 529,44 zł, co w obydwu wypadkach pozwala nam na przekroczenie 6% netto (można założyć maksymalnie po 10 lokat na osobę) i ich plusem jest fakt, że kończą się w grudniu, czyli nie dotyczą ich rozterki związane z zawieszonym planem zaokrąglania opodatkowania odsetek, który wciąż teoretycznie może wejść w życie od 1 stycznia, jeśli nowy Sejm to szybko przegłosuje.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...