czwartek, 7 lipca 2011

Alior Bank pozwala opłacić rachunki za darmo

Alior Bank jest bardzo aktywny w swoich działaniach marketingowych (szkoda, że nie w przypadku oprocentowania lokat- gdzie nawet obudził się ostatnio Raiffeisen Bank)

Tym razem Alior Bank pozwoli opłacić rachunki za energię elektryczną czy telefon zupełnie za darmo, w tym także osobom, które nie są klientami banku.


W internecie to żadna sensacja i każdy średnio rozgarnięty od dawna płaci za rachunki bezpłatnym przelewem, ale jak podaje Alior Bank w informacji prasowej:

"Ponad dwie trzecie Polaków płaci gotówką za swoje rachunki. Dwie najbardziej popularne formy płatności gotówkowych to „okienko” na poczcie oraz kasa w banku. Odpowiednio 73% i 65% Polaków przyznaje, że często uiszcza w ten sposób opłaty. "

Bank wymaga tylko, żeby przyjść z dowodem do placówki i w zamian gwarantuje przelew na rachunek docelowy w ciągu jednego dnia roboczego.

Co z tego ma Alior Bank?

Szansę na zdobycie nowych klientów zwabionych w bardzo sprytny sposób, chociaż część ludzi i tak woli sobie postać w kolejce na poczcie i zapłacić za każdy przelew po parę złotych, bo to w końcu "pewniejsze".


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...