sobota, 23 kwietnia 2011

Raiffeisen daje 100 PLN za otwarcie konta Premium

W ubiegłym roku austriacki Raiffeisen płacił 150 PLN za otwarcie konta Premium, teraz stał się mniej hojny i zszedł do stówy. Tak naprawdę te 100 PLN oznacza zwrot za pierwsze zakupy dokonane kartą Class & More w ramach promocji "Wydajesz i zarabiasz", która potrwa jeszcze przez tydzień.

Czy to się opłaca?


Najprościej odpowiedzieć cytatem:

"Prowadzenie konta za:
- 0 zł przy miesięcznych wpływach na rachunek w wysokości min. 8.000 zł lub średniej wartości ulokowanych środków na produktach depozytowych oraz produktach inwestycyjnych w Raiffeisen Bank Polska S.A. w wysokości 150.000 zł.
- 9,99 zł przy miesięcznych wpływach na rachunek w wysokości min. 5.000 zł lub średniej wartości ulokowanych środków na produktach depozytowych oraz produktach inwestycyjnych w Raiffeisen Bank Polska S.A. w wysokości 100.000 zł.
- 49,99 zł przy miesięcznych wpływach na rachunek poniżej 5.000 zł i przy średniej wartości ulokowanych środków na produktach depozytowych oraz produktach inwestycyjnych w Raiffeisen Bank Polska S.A. niższej od 100.000 zł."

Trzeba zauważyć, że można sobie przelewać pieniądze z dowolnego rachunku i powiedziałbym tak- jeśli widzisz coś szczególnego w Raiffeisenie i chce ci się przelewać te pieniądze, albo otrzymujesz odpowiednie wynagrodzenie, możesz się zastanowić.

Jednak trudno mi zrozumieć za bardzo kto zarabiający minimum 8 k netto miesięcznie miałby się rzucić na tę stówę? Musiałby to być dość osobliwy przypadek.

Moim zdaniem, znacznie atrakcyjniejszy program oferuje BGŻ i "Konto z Podwyżką", gdzie co miesiąc możesz skasować do 45 PLN (50 PLN-5 PLN za kartę) na czysto bez takich wyśrubowanych wymagań.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...