poniedziałek, 14 czerwca 2010

Zniżka 200 zł na wakacje z Lokatą Progresywną w banku Pekao SA

Bank Pekao SA (mylony nagminnie od wielu lat z PKO BP) nie kojarzy mi się z niczym szczególnie pozytywnym. Lokaty marne, kredyty wysoko oprocentowane, a biuro maklerskie, hm … (lubię sobie na pewno poczytać i posłuchać Wojciecha Białka, ale sama obsługa, cóż...).

Jedyny ciekawy masowy produkt według mnie na teraz stanowi Eurokonto Net, czyli darmowy rachunek z dostępem przez internet, dzięki któremu można łatwo wpłacać i wypłacać gotówkę, a potem za darmo przelewać w dowolne miejsce w Polsce bez ponoszenia opłat (przydaje się do odebrania większej gotówki z mBanku czy zakładania lokat w Open Finance itd.).

Tym razem chciałem zwrócić uwagę na promocję, ze swojej specyfiki przeznaczoną dla niezamożnych/ bardzo oszczędnych.


Do 31 lipca trwa akcja, w ramach której po założeniu Lokaty Progresywnej dostaniesz kupon upoważniający do zniżki w wysokości 200 zł na zakup dowolnej imprezy turystycznej dostępnej w portalu Wakacje.pl.

200 zł oznacza, że to może być atrakcja głównie dla poszukujących najtańszych wyjazdów.

W takim wypadku zakładasz lokatę w Pekao SA za 1000 zł na 9 lub 13 miesięcy, a potem następnego dnia otrzymujesz smsem kod rabatowy do wykorzystania do zakupów.

Regulamin stanowi, że promocję można łączyć z innymi.

Patrząc na marne warunki lokaty (4% oraz 4,35% brutto) najlepiej ją zaraz zerwać i zapomnieć, a pieniądze wpłacić tam, gdzie dają wyższe odsetki.

P.S.
Od 10 czerwca SKOK Wołomin wprowadził próg minimalny lokaty 1000 zł, czyli nie da się ominąć Belki i wyciskać z nich 6,9% netto. Szkoda.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...